21 Kasım 2018, 15:22 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Aday Adayı Ruhi Arıduru Muhtarlardan destek istedi

Aday Adayı Ruhi Arıduru Muhtarlardan destek istedi

Aday Adayı Ruhi Arıduru Muhtarlardan destek istedi...
Belediye Başkan Aday Adayı Ruhi Arıduru’ya, ilçe ve çevre mahalle muhtarlarından tam destek geldi.

Muammer’in Yerinde düzenlediği yemekli toplantıda muhtarlarla biraraya gelen Ruhi Arıduru, kendilerinden destek beklediğini ifade etti.

Toplantıda Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kargın konuşmasında; “Ruhi Bey, çalışkan sözünün eri bir arkadaşımızdır. Kardeşimiz Ruhi’de canı gönülden eğer aday olursa hepinizin desteklemenizi isterim. Camiamıza sahip çıkalım. Birliğimizi, dirliğimizi koruyalım.”dedi.

Belediye Başkan Aday Adayı Ruhi Arıduru da; “ Seçilen insanlar her daim hizmetkar olmakla yükümlüdür. Şahsım adına sizlerle gurur duyuyorum. Kendimde sizlerin arasında olan 2014 seçimlerinde Seymenli mahallesi muhtarı olarak bu göreve layık görülen bir hizmetkar arkadaşınızım. Sayın Cumhurbaşkanım Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Allah uzun ömürler versin. Görüşlerimiz ne olursa olsun biliyorum ki şuan hepimiz aynı görüş ve düşüncelere sahip değiliz ama muhtar arkadaşımız diyerek davetimi geri çevirmediniz. Şunu unutmamalıyız ki Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin bir cumhurbaşkanıdır ve sadece muhtarlara bu liderin döneminde önem verilmiş olup seçilerek gelmiş olduğumuzun ve kimlik sahibi olduğumuzu anladığımız tek dönemdir.

Sizlerin arasında birkez daha kendilerine teşekkür ediyorum ki bizlere halkın arasından seçilmiş kişilere bu değeri verdiği için.
Bir muhtar belediye başkanının kapısını çaldığı zaman ne ister ben bunları çok iyi bilen birisiyim. Çünkü sizlerden biriyim.
Muhtar mahallesine sokağına hizmet etmek ister, halkının isteğine çare bulmak ister, bu istekleri içinde belediye başkanının kapısını çalar. Ben bunları görerek ve yaşayarak belediye başkan aday adayı oldum. En önemlisi de, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği önem ve anlayış benim en büyük destekçim oldu.

Hizmetkar insanlar seçimle gelir seçimle gider. Ben de sizlerin desteği ile seçimle Belediye Başkanı olmak istiyorum. Halkıma ettiğim hizmet kitlesini genişletmek istiyorum. Önce siz değerli muhtar arkadaşlarımın sonra halkımın ve daha sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlar için verdiği önemi göz önüne alarak Şereflikoçhisar belediye başkan aday adayı olmuş bulunmaktayım. Desteklerinizi bekliyorum bugün ki davetimi geri çevirmeyerek yoğun bir katılım sağlamanızdan anlaşılıyor ki destekçim olduğunuzu görüyor ve hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.   22 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1543 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.140 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu