21 Kasım 2018, 15:16 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Sanayide işçinin dövüldüğü iddiası

Sanayide işçinin dövüldüğü iddiası

Sanayide asfalt işçisinin dövüldüğü iddiası ve esnafların açıklaması..


Sanayide asfalt işçisinin dövüldüğü iddiası ve esnafların açıklaması.

Sanayi’nin yollarına asfalt atan taşeron firmanın işçisinin, Belediye Başkan Vekili Şah İsmail Atak tarafından dövüldüğü iddiaları, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Olayın tarafları farklı bilgiler söylerken sosyal medyada da farklı yorumlar yapılıyor. Bunun üzerine de sanayi esnafı “zorunlu açıklama” başlıklı bir açıklama yaparak; “Sosyal medyada geçen bilgilerin gerçeği yansıtmadığını tüm Şereflikoçhisar Kamuoyu ile paylaşıyor, esnaflarımıza yönelik yapılan karalama kampanyasını ve hakaretleri yargıya taşınacağını açıklıyoruz” dedi.

Sanayi esnaflarından Kooperatif ikinci Başkanı Yaşar Ekti, Hasan Koçyiğit, Arefe Özveren, Servet Keleş, Olcay Altuntepe ve Hasan Altuntepe imzalı açıklamada şöyle denildi;

ZORUNLU AÇIKLAMA
Son zamanlarda Şereflikoçhisar Küçük Sanayi Sitesi hakkında kamuoyunda ve sosyal medyada konuşulan konular gerçeği yansıtmamaktadır. Ortaya atılan söz konusu iddialar tamamen asılsız ve dedikodudan ibarettir. Kaynağı belli olmayan asılsız ve gerçeği yansıtmayan bilgiler kooperatif başkanı şahsında bütün sanayi esnaflarımızı ağır zan altında bırakmaktadır.

Özellikle sosyal medya üzerinden esnaflarımıza yapılan hakaretleri ve onur kırıcı ifadelerin sahiplerini şiddetle kınıyoruz.

Sosyal medyada geçen bilgilerin gerçeği yansıtmadığını tüm Şereflikoçhisar Kamuoyu ile paylaşıyor, esnaflarımıza yönelik yapılan karalama kampanyasını ve hakaretleri yargıya taşınacağını açıklıyoruz.

Açıklamada işçinin dövülüp dövülmediği veya varsa olayın neden ve kimden kaynaklandığına ilişkin bir bilgi yer almıyor.

Kaymakamlıkca basına dağıtılan haftalık Asayiş Balteni’nde de bu olay yeralmadı.


  22 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1403 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.102 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu