21 Kasım 2018, 15:14 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Fen Lisesi öğrencileri Konya’da sunum yaptı

Fen Lisesi öğrencileri Konya’da sunum yaptı

Fen Lisesi öğrencileri Konya’da sunum yaptı
Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi’nin 11.sınıf öğrencilerinden; Sait Ön, Nivaze Kutlar ve Dilara Bulat, Konya’da “Fil Adam ve Sefiller” filmlerinin analiz sunumlarını başarıyla yaparak İlçemize ödülle döndüler.

Felsefe Öğretmeni Koray Kaytancı koordinatörlüğünde Konya’ya giden üç öğrenci, analiz sunumlarını Konya Kılıçarslan Gençlik Merkezinde gerçekleştirdi.

Başarılı bir şekilde sunumlarını gerçekleştiren öğrencilerimize de; Dilbilimci, Mühendis Dr.Murat Küçükhemek ve programa katılan Yüksek Lisans öğrencileri tarafından hediye takdim edildi.

Geçen yıl, 25 Mayıs Etik Gününde öğrencilerin analiz sunumlarını yapamadıkları için çok üzüldüklerini, bu yıl Dilbilimci, Mühendis Dr.Murat Küçükhemek ve Sanat Tarihçisi Sadık Sezgin tarafından Konya’ya öğrencilerin sunumlarını yapmaları için çağrıldıklarını ifade eden Felsefe Öğretmeni Koray Katancı; “Konya’dan gelen davet üzerine öğrencilerimizi Konya’ya sunumlarını yapmaları için götürdük. 17.11.2018 Dünya Felsefe Gününde, öğrencilerimiz akademik bir ortamda sunumlarını gerçekleştirme fırsatı bulabildiler.
Öğrencilerimizi dinleyen katılımcılar; Dilbilimci/Mühendis Dr. Murat Küçükhemek, Sanat Tarihçisi Sadık Sezgin ve Selçuk Üniversitesinde Tıp, ilahiyat, Sosyoloji, Edebiyat gibi bölümlerde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi alan öğrencilerdi.
Sunumların sonunda; Dr. Murat Küçükhemek ve diğer katılımcılar öğrencilerimizin lise düzeyinin çok üzerinde bir performans sergilediklerini ifade ederek teşekkürlerini sundular.
Ben de kendi adıma okulumuzda, sinema ve felsefe ile ilgili bu çalışmaları yapabilmemiz için onay ve desteklerini bizlerden esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Atılgan’a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

  22 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1579 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu