21 Kasım 2018, 14:51 - Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

Onur ve şeref meselesidir!

Onur ve şeref meselesidir!

"Bu medya çekimi gayriahlakiliği ve nikahsız beraberliği teşvik eder niteliktedir...  “Bu medya çekimi gayriahlakiliği ve nikahsız beraberliği teşvik eder niteliktedir. Bu medya çekiminin insanlara faydalı yönde eğitici-öğretici bir yanı yoktur. Ve bu medya çekimiyle insanlar, gerçeklerden uzaklaştırılmak ve alakasız konular üzerinde yoğunlaştırılmak istenilmektedir. İşte bu sebepten dolayı ben böylesi bir dizi çekiminde-televizyon programında ve medya gösteriminde ROL ALAMAM” demek ve diyebilmek, milli şuurla birlikte onur ve şeref meselesidir!


   Siyasi açıdan ise, “Siyasi sahada bana verilmeye çalışılan bu görev, insanların zararına olacak ve hatta insanların geleceklerini de olumsuz şekilde etkileyecek niteliktedir. Dolayısıyla ben bir makam-mevki uğruna siyonist sömürü çarkına bir dişli olmayı KABUL ETMEM” demek ve diyebilmek, milli şuurla birlikte onur ve şeref meselesidir!

   Ve yerel yönetimler açısından da, kaynakları ve yerel hizmetlerin gerçekleştirilmesini sağlayacak araç ve gereçleri şahsi emeller doğrultusunda kullanmamak ve kirli pazarlıklar içerisinde olmamak, elbette haysiyet meselesidir ve onurlu insanların gerçekleştirecekleri davranış şekilleridir.

   Yazımızı medya ve siyaset dahilinde mürekkeplendirdiğimiz için son cümleyi de bu doğrultuda noktalamak gerekirse, gerek medya gerekse siyaset sahasında insan onuruna ve şerefine darbe indirecek ve insanlara zarar verecek senaryolarda rol almamak ve bir pozisyon kazanmak ve de koltuk kapmak adına kirli işler içerisinde bulunmamak yönünde gösterilecek tavır ve tepkiler, tabi ki insan özüne uygun hal şekilleridir bağlamında değerlendirilebilecek bir husustur vesselam!


   22 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2511 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri