14 Kasım 2018, 13:45 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ebubekir öztaş da başvuru yaptı

Ebubekir öztaş da başvuru yaptı

Ebubekir öztaş da başvuru yaptı...
Tuzgölü Anadolu Lisesi Müdürü Ebubekir Öztaş da AK Parti’den Belediye Başkanlık Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Pazartesi Günü İlçe Teşkilat binasında başvurusunu gerçekleştiren Ebubekir Öztaş açıklamasında; “Gelecek nesillere, evlatlarımıza, torunlarımıza kalkınma hamlesi yapmış bir Şereflikoçhisar bırakmak istiyoruz. Sloganımızda da belirttiğimiz gibi gelecek seçimler değil; çok daha uzun vadeli planlama ile gelecek nesilleri düşünerek yola çıkıyoruz” dedi.

Açıklamasında; biyografisinden bahseden, eğitim hayatını ve sonrasında görev yaptığı yer, okul ve makamları aktaran Ebubekir Öztaş, öğretmenlik mesleğini yürütürken kazandığı ödül ve başarılardan örnekler verdi.

Lise yıllarında pazarcılık tecrübem cesaret, insani ilişkilerimde önemli katkıları oldu. Üretmenin, alın terinin insanı başı dik ve bağımsız yaptığı bilinci ile kardeşlerimin ticaret, tarım ve hayvancılık çalışmalarına destek oldum. Tarımda aile olarak Şereflikoçhisar’ımızın ilk pancar üreticilerinden biri olarak ve ilk kez ikinci ürün slajlık mısır eken ve başarılı olunması ile hem tarım ve hem hayvancılıkta yeni bir ufuk açık. İlçemizin ilk mantar deneme üretiminde başarılı olarak örnek olduk.
Mensup olduğum ailemin “Gelecek seçimler için değil; gelecek nesiller için yola çıkan”  Milli Selamet ve Refah Partisi çizgisinde siyaset yapmaları Aziz Milletimizin geleceği için siyaset yapma ilkemin oluşmasında etkili oldu.

Şereflikoçhisar’ı hak ettiği konuma getirmek için, geleceğin Şereflikoçhisar’ını  inşa etmek için hedefler belirledik. Çükü biz Şereflikoçhisar’ın topraklarında  doğduk. Bu ilçenin topraklarında doyduk, Allah ( C.C.) hu nasip ederse  ömrümüzü de bu topraklarda tamamlayacağız. Gelecek nesillere, evlatlarımıza, torunlarımıza kalkınma hamlesi yapmış bir Şereflikoçhisar bırakmak istiyoruz. Sloganımızda da belirttiğimiz gibi gelecek seçimler değil; çok daha uzun vadeli planlama ile gelecek nesilleri düşünerek yola çıkıyoruz.”


    15 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1545 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu