14 Kasım 2018, 13:43 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ekmek Hijyeni ile ilgili bilgiler verildi

Ekmek Hijyeni ile ilgili bilgiler verildi

Ekmek Hijyen Eğitimi verildi...


2017/23 sayılı Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliği kapsamında; ekmek üretim, dağıtımı ve satışında çalışan personele yönelik olarak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevleri tarafından ekmek hijyeni eğitimi verildi.

Ankara İl Gıda Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ankara Ticaret Odası Başkanlığı işbirliğince düzenlenen eğitimin amacı; katılımcıların bilinçlendirilerek daha hijyenik, sağlıklı ve güvenilir şartlarda  ekmek üretimini ve dağıtımını sağlamak olduğu belirtildi.

Yoğun bir katılım olan eğitimde bir konuşma yapan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şenol Görgülü;

“Eğitimi, Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü verecekti. Ancak, ilçemizin uzak olması ve 7 fırın ve 110’ a yakın her çeşit markette çalışan sayısının 200 ün üzerinde olması nedeniyle Ankara’ya gitmenin zor olacağı düşünülerek İlçe Müdürlüğü olarak eğitimi biz veriyoruz.
 Eğitime katılım sağlanması konusunda Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak’a, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Mehmet Çetin’e ve Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mithat Şen’e desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım, ayrıca katılımcılarımıza da teşekkür eder başarılar dilerim”dedi.

Eğitimin sonunda, sınav yapıldı. Sınav sonucuna göre de, Ankara Ticaret Odası tarafından sertifikaların verileceği öğrenildi.

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mihtat Şen ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin de; Eğitimin İlçemizde verilmesini sağlayan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şenol Görgülü’ye teşekkür ettiler.


  15 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1511 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.059 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu