14 Kasım 2018, 13:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kayhan ümit Kutlucan: Hep beraber yöneteceğiz

Kayhan ümit Kutlucan: Hep beraber yöneteceğiz

Kayhan ümit Kutlucan; ilçemizi hep beraber azimle ve dayanışma ile yöneteceğiz...
Kayhan ümit Kutlucan; ilçemizi hep beraber azimle ve dayanışma ile yöneteceğiz

İlçemiz Tapu Müdür Yardımcısı olarak görevini yapan Kayhan Ümit Kutlucan da AK Parti’den Belediye Başkan aday Adaylığı için başvurdu.

Kutlucan’ın, başvuru yaptığı sırada ailesi ve akrabaları da destek olmak için yanında hazır bulundular.

Başvurusunu yaptıktan sonra basın açıklaması yapan Kayhan Ümit Kutlucan şunları söyledi;

“Belediye Başkanı; İlçesi için her türlü mücadeleyi veren kişidir, gecesini gündüzüne katan kişidir, herkesin sorununa çözüm bulmak için uğraşan kişidir, düğünde  dernekte mutlu gününüzde yanınızda olan kişidir, İlçesini güzelleştirmek için uğraşan kişidir, bayramlarda yanınızda olan kişidir, Belediyesine kaynak bulmak için Ankara’dan ayrılmayan kişidir, yolunuzu, parkınızı ve piknik alanlarınızı yapan kişidir, suyunuzun  temiz ve düzenli akmasını sağlayan kişidir, cenazede yasta zor gününüzde yanınızda olan kişidir, hemşehrileri için çalışan kişidir, makamda gözü olmayan kişidir ve herkesi dinleyen kişidir. Kısacası Belediye Başkanı herkesin, tüm ilçenin ve tüm halkın Belediye Başkanıdır.

İşte bu düşünce tarzı ve  prensibi ile yıllarca sürdürmüş olduğum memuriyet hizmetinden istifa ederek, hemşehrilerimize ve memleketimize hizmet vermek düşüncesi ile 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerinde güzide İlçemiz Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı’na Adalet ve Kalkındırma Partisi’nden aday adayı oluyorum.

Yukarıda belirttiğim üzere tanımlanan ifadeler hemşehrilerimin tarafıma verdiği görevlerdir. Bu hassasiyeti tarafıma verilecek görevleri layıkıyla yerine getireceğim. Güzide İlçemizi hep beraber azimle ve dayanışma ile yöneteceğiz, ben hemşehrilerimin neferi olmaya hazırım. Hep birlikte, hep beraber... Desteklerinizi esirgemeyeceğinizi bilerek ve düşünerek şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

*******************************************************************************

Fatih Baysal da aday adayı
Geçtiğimiz Çarşamba günü Belediye Meclis Üyesi Fatih Baysal da, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı için İlçe Başkanlığına başvuruda bulundu. Baysal başvuru sırasında açıklama yapmadı.


  15 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1747 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu