14 Kasım 2018, 13:14 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

MHP İlçe Başkanlığına Ramazan Duru Atandı

MHP İlçe Başkanlığına Ramazan Duru Atandı

MHP İlçe Başkanlığına Ramazan Duru Atandı...MHP İlçe Başkanlığı’na Ramazan Duru atandı ve görevine başladı.

Salı Günü MHP İlçe Teşkilatına gelen İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz, Şereflikoçhisar MHP İlçe Başkanlığı’na Ramazan Duru’nun atandığını açıkladı.

Ramazan Duru'ya ve Yönetim Kurulu’na başarılar dileyen İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz; “Allah utandırmasın. İnşallah yerel seçimlerde de güzel bir çalışmayla Şereflikoçhisar’ımızda gereken değeri verecek bir Belediye Başkanımızla, güzel çalışmalar yapacağına eminim” dedi ve Cengiz konuşmasından sonra Ramazan Duru’ya göreve başlama mazbatasını verdi.

MHP İlçe Başkanlığı’na atanan Ramazan Duru da; “İl Teşkilatımıza, Genel Merkezimize teşekkür ediyorum. Allah izin verirse Şereflikoçhisar için şahsım ve yönetimim elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. Koçhisar’da çok boşluklar var. O boşlukları Belediye Başkan Aday Adaylarımızla birlikte, onların vereceği projelerle, bizlerin projesiyle birlikte güzel bir çalışma yapacağımıza inanıyorum.”dedi.

MHP İlçe Başkanı Ramazan Duru’nun Yönetim Kurulu Üye Listesi ise şöyle;

Bekir Kılıç, Muharrem Önal, Sinan Beyazıt, Eyüp Can Bulat, Fevzi Kılıç, Taner Yalçın, Ramazan Yavuz, Halil Temel, Yunus Yiğiter, Numan Çevik, Burak Görgülü, Kadir Çayır, Ersin Alıcı, Oktay Tekiner, Ümit Kıyak, Ali Güzel, Ertuğrul Yüksel, Mashar Baysal, Gökhan Kılıç, Kamber Karakaya, Mahmut Özdemir, Hüseyin Yılmaz, Mehmet Turan, İbrahim Yılmazer, Ramazan Baydar ve Mevlüt Şahin.   15 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2950 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


EYÜPHAN KOÇAK
Sayın başkan
Öncelikle başarılar diliyorum.zor bir görev üstlendiniz...varsın olsun..her şey Ş.KOÇHİSAR ve Ş.Koçhisar'lı insanlar (ilçemizde görev yapan ve ilçemizi ziyaret eden insanlar) için değil mi,gönüller bir olsun, fikir de zikir de bir olsun, hizmet,saygı,sevgi,hoşgörü ve düşünce daima öncelikli olsun..temennisiyle..inşallah Ş.Koçhisar' da sizin ve yönetim olarak ekibinizin de başarılarını bekliyoruz..çok değerli yönetim kurulu üyelerine de başarılar diliyorum....
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri