14 Kasım 2018, 13:04 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

OSB’de parseller belirlenecek

OSB’de parseller belirlenecek

OSB’de parseller belirlenecek...
Organize Sanayi Bölgesinin Müteşebbis Heyeti, aylık rutin toplantısını yaptı ve toplantıda birtakım konular üzerinde kararlar alındı.

Kaymakam Sedat Yıldırım Başkanlığı’nda yapılan toplantı, Kaymakamlık Tuz Gölü toplantı salonunda yapıldı.

Edinilen bilgilere göre toplantıda; OSB’de bulunan 56 parselin aralarındaki yolların açılıp parselleri birbirinden ayrılacağı, Alt yapılarda (elektriği BEDAŞ’a, su ve kanalizasyonu ASKİ’ye ve iletişimi TELEKOM’a gibi) ilgili kurumlarla yazışmalar yapıldığı, söz konusu kurumlarla protokol yapıldıktan sonra da hemen kurumlar tarafından alt yapıya başlanacağı belirtildi.

Diğer yandan; OSB’de parsellerin, hem ucuza mal olması için hem de %80 devlet hibeli arsa satışı için görüşmeler yapıldığı ifade edildi.

Toplantıya; Müteşebbis Heyet Başkanı Kaymakam Sedat Yıldırım, Müteşebbis Heyeti üyeleri; Belediye Başkanı Ferda Polat, Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak, Esma Doğan Candan, Tamam Çevik, Murat Çağdaş, Ayten Akan, Fundagül Kocaay, Ebru Akgün Yalçın, Zeynep İğdir, İlker Kulein, Mahmut Salih Susan, Nasuh Ataç, Aktan Tolga Aktaş, Şener Erdil, İbrahim Öztaş ve Erdoğan Mutlu katıldı.  15 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1407 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu