07 Kasım 2018, 16:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlk başvuruyu İhsan Özcan yaptı

İlk başvuruyu İhsan Özcan yaptı

İlk başvuru İhsan Özcan...

 İHSAN ÖZCAN                               SAİT BAŞARAN

Adaylar birer birer görücüye çıkıyor
İlk Başvuru İhsan Özcan’dan

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde İlçemizden belediye başkanlığına aday olan isimler birer-ikişer ortaya çıkıyor.

Ak Parti’den belediye başkanlığı aday adaylığı için ilk başvuruyu Büyükşehir ve İlçemiz Belediye Meclisi Üyesi İhsan Özcan yaptı.

İhsan Özcan başvuru dilekçesini İlçe Başkanlığına sundu ve konuya ilişkin yerel basına açıklama yaptı.

2004-2014 yılları arasında iki dönem Gülhüyük Belediye Başkanlığı yapan ve halen AK Parti’den İlçemiz ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan İhsan Özcan, 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

5 Kasım 2018 Pazartesi günü başvurusunu yaparak Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan İhsan Özcan, kamuoyuna duyurmak için de AK Parti İlçe binasında yerel basınla biraraya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan’a başvurusunu teslim eden İhsan Özcan; “Düsturum, Hazreti Ömer gibi adil, Hazreti Ebu Bekir gibi sadık, Hasreti Ali gibi vefalı ve yiğit olmayı hedefliyorum. Şehirden emin olan, kendinden emin olandır” şeklinde bir açıklama yaptı. Özcan, açıklamasının tamamında şunları kaydetti;

“31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler  seçimlerinde, Şereflikoçhisar Belediye Başkan Aday Adaylığım için başvuru yapmış bulunmaktayım.
1960 Şereflikoçhisar’da doğdum. İlk, orta, lise öğrenimini Şereflikoçhisar’da tamamladım. Yüksek öğrenimimi Aksaray Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde bitirdim. 1985 yılından beri akaryakıt, sigortacılık ve inşaat sektöründe ticari faaliyet sürdürmekteyim. 2004-2014 yıllarında iki dönem Şereflikoçhisar Gülhüyük Belediye Başkanlığı yaptım. 30 Mart 2014 seçimlerinde Şereflikoçhisar Belediye Meclis Üyesi seçildim ve hala devam etmekteyim.
31 Mart’ta yapılacak olan seçimler, Ülkenin geleceği açısından çok önemli bu seçimlerde AK Parti’nin gerek iç, gerekse dış tüm oyunları bozacağını inanıyorum.
“Son yıllarda hem içeride hem de dışarıda liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik çeşitli komplolar üretildi ve halende üretiliyor. Çünkü Ülkemiz, Başkanımız önderliğinde lider ülke konumuna geldi. Ülkemizi daha da iyi yerlere getirebilmek için Başkanımız Reisimize güç vermeliyiz. Bende bilgi birikimimle, bu kutlu yürüyüşteki yerimi alarak İlçemizin aydınlık günleri için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım.
Düsturum, Hazreti Ömer gibi adil, Hazreti Ebu Bekir gibi sadık, Hasreti Ali gibi vefalı ve yiğit olmayı hedefliyorum. Şehirden emin olan, kendinden emin olandır.
Bu davayı sonuna kadar götürüp, İlçeme ve siz değerli hemşehrilerime en iyi hizmeti sunma yolunda ilerliyorum. Bu süreçte desteğiniz ve Allah’ın izni ile hayırla sonuçlanmasını diliyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Diğer yandan Ak Parti eski İl Genel Meclis Üyeliği, Devekovan Belde Belediye Başkanlığı ve İlçe Başkanlığı görevlerinde de bulunan Memiş Çelik ile bir dönem Şereflikoçhisarlılar Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı (ŞEDER) olan Kerem Yalım da Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı için aday adayı olduklarını açıkladılar.

Memiş Çelik dün başvuruda bulundu ve basın açıklaması yaptı. Kerem Yalım ise aday adaylığını sosyal medyadan duyurdu.

Dün öğle saatlerinde ise eski İlçe Başkanı Sait Başaran da aday adaylığı için başvurusunu yaptı.
Sait Başaran başvuruyla ilgili bir açıklama yapmadı.

AKP’de Aday adaylığı başvåuru süresi 12 Kasım’a kadar devam edecek.


    8 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3513 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


gariban halk
Sayın başkan adayları yapacağınız 5 proje söyleyin bizde bilelim kime oy vereceğimizi .....Bide gözünüzü seveyim güzel dinimizi siyasetinize alet etmeyin
1)Müslüman hak yemez
2)Müslüman harama el sürmez çalmaz çırpmaz
yav deki ben kimsenin hakkını yemeyeceğim deki eşit görev dağılımı olacak..Ücretli görevler hak edene verilecek becerikli idareciler atayacağım de gayri de 3 günlük dünya ...............................
gossarlı
sizden öncekiler ne yaptıysa sizde onu yapacaksınız başka birşey yok
bunların Şereflikoçhisar'a ne hayrı olur ne de hizmeti bize genç dinamik ve çalışkan birisi gerekliydi . bir iş yapacak adam vardı müdür oda başvurmadı.
Gariban
Bu ak parti aday adaylarının hepsi birbirinden kıymetli! İnsanın. Ah memleketim vah diyesi geliyor.
KOÇHİSAR
1)Arkadaslar vakit Koçhisar için hizmet vakti diyorsunuzda 15 yıldır Almanlar mı yönetti kochisarı


2)Amaç ilçeye hizmet mi başka bir şey mi


3)Ş.KOÇHİSAR hiç bir siyasetçinin umrunda değil bunu bütün halk biliyor lütfen siyasetçiler için çevrenizdekileri kırmayın


4) dini referans vermeden, ilçeye ne yapacak adaylar somut olarak onu anlatırlarsa biz de aydınlanmış olaydık iyiydi...
adsız
"bat dünya bat" diye halk arasında bir söz var ya cuk diye oturuyor.meydana çıkan aday adaylarına bir bakar mısınız.al birini vur ötekine eğer Şereflikoçhisar bunlara kaldıysa vah koçhisarım vah.içinden bir tanesi hizmet için mi çabalıyor.hepsi kendisi için. bir tanesinin bile koçhisara çivi çakma derdi yok.hasan kardeş millet bunlara mecbur mu en güçlü muhalefete verelim diyor demesine de onlar da şu saat oldu ortada kimsecikler yok ölü toprağı serpilmiş gibi şimdiden mağlubiyeti kabullenmiş kurbanlık koyun gibi bekliyorlar.
HASAN
sanki vatandaş bunlar akp den aday olursa oy vermeye mecbur gibi bir haraketi var bu akp aday adaylarının sayın vatandaşlar en güçlü muhalafet partisi hangisi ise ona oyumuzu verelim yeter artık temcit pilavı gibi aynı kişilerden bıktık artık
Yunus Erdoğdu
Hz. Osman'ı anmayı unutmuş... bir de sıralama hatalı... Hz. Ebubekir ile başlayıp Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali (r.a.) devam edilse daha münasip olurdu... Bu arada Hz. Ömer hayatta iken kurt, kuzu yemeye bile cesaret edemiyordu hedef biraz yüksek olmuş... yani dini referans vermeden, ilçeye ne yapacak adaylar somut olarak onu anlatırlarsa biz de aydınlanmış oluruz...
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri