07 Kasım 2018, 16:01 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Memiş Çelik de başvurusunu yaptı

Memiş Çelik de başvurusunu yaptı

Memiş Çelik de başvurusunu yaptı...

Belediye Başkan Aday Adaylığı için Ak Parti’den ikinci başvuruyu Memiş Çelik yaptı. AK Parti’nin İlçe Teşkilatı binasında başvurusunu yapan Çelik, kısa bir açıklama yaptı.

“Kurumlararası sıfır çatışma ve kurumlararası en yüksek iletişimi hedef alacaklarını, birlik ve beraberlik içerisinde STK’larla ve halkla istişare içinde olacaklarını ve en güzel hizmetleri kazandırmak için gece-gündüz çalışacaklarını” belirten Memiş Çelik, yaptığı açıklamanın tamamında şunları kaydetti;

“14 Ağustos 2001 AK Parti’nin Türkiye’de kuruluş tarihinden itibaren bizler de Şereflikoçhisar İlçe kuruluşları olarak göreve başladık. 2002 yılından bu tarafa da teşkilatımızın değerli kademelerinde; onurla, gururla görev aldık. İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Genel Meclis Üyeliği, Belde Belediye Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Ankara İl Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunduk. Yani 16 yıl içerisinde bayağı bir tecrübe, bilgi, birikim sağladığımıza inanıyoruz. Bu bilgi ve birikimleri de İlçemizin yerel yönetimlerinde aktarmak düşüncesiyle, bugün itibariyle İlçe Teşkilatımıza Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık.

Bizim hedefimizde İlçemiz var. Biz, 1970 yılından bu tarafa Şereflikoçhisar’da ikamet ediyoruz. Adeta ilçemize aşığız. Yani İlçemize gerçekten çok güzel hizmetler yakışır. Bizler bu noktada elimizden geldiği kadar ilçemize hizmet etmek istiyoruz. Müracaatımızı yaptık, Genel Merkezimiz takdir buyurur da, bizi adaylıkla ödüllendirirse, biz de Şereflikoçhisar İlçe halkına hizmet edeceğiz. Tabi önümüzdeki günlerde aday olduktan sonra projelerimizi, İlçe halkımıza neler yapacağız?, neler yapabiliriz? bunları da açıklayacağız.

Bizim düşüncemizde her zaman şu mevcut; biz kesinlikle kurumlar arası, sıfır çatışma ve kurumlar arası en yüksek iletişimi hedef alacağız. Birlik, beraberlik içerisinde, STK’larımızla, halkımızla istişare içinde olacağız, bu noktada çalışacağız ve en güzel hizmetleri ilçemize kazandırmak için gece-gündüz yatmadan, yorulmadan, dinlenmeden çalışacağız.”


    8 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3215 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


murat atasoy
ALLAH muvaffak etsin, hayırlı uğurlu olsun ilçemize.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri