07 Kasım 2018, 15:57 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Birincilik yine Ahmet Türker Akdan’ın

Birincilik yine Ahmet Türker Akdan’ın

Birincilik yine Ahmet Türker Akdan’ın...İlçemiz Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından Ekim Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi ve çocuk okuyucular kategorisi arasında bulunan Ahmet Türker Akdan, Ekim Ayında da birinciliği kimseyi kaptırmadı.

Ekim Ayına ait listede, aynı sayıda kitap okuyan okuyucular olduğu için listede yer alan bazı kategorilerin sıralamasının sayfa sayısının fazlalığına bakılarak yapıldığı gözlemlendi.
Buna göre Ekim Ayı en çok kitap okuyanlar şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasından;
Okul Öncesi öğrencisi Feyza Yıldırım okuduğu 9 kitap sayısının toplam 215 sayfa sayısı ile birinci, yine Okul Öncesi öğrencisi Mehmet Siraç Bulat okuduğu 9 kitap sayısının toplam 179 sayfa sayısı ile ikinci ve Okul Öncesi öğrencisi Mustafa Özen okuduğu 6 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasından;
Zafer İlkokulu öğrencisi Ahmet Türker Akdan okuduğu 22 kitap sayısı ile birinci, yine Zafer İlkokulu öğrencisi Fikret Alp Begde okuduğu 20 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Selahattin Umut Yılmaz okuduğu 15 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Kumri Sağlam okuduğu 7 kitap sayısı ile birinci, Anadolu Lisesi öğrencisi Mervenur Göksu okuduğu 5 kitap sayısının toplamı 1916 sayfa sayısı ile ikinci ve yine Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Nur Yılmaz okuduğu 5 kitap sayısının toplam 1669 sayfa sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından da;
Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Güler Kara Okuduğu 12 kitabın toplam 3818 sayfa sayısı ile birinci, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görevli Ziraat Mühendisi Akgün Akdan okuduğu 12 kitabın toplam 3169 sayfa sayısı ile ikinci olurken, Serbest Meslekle uğraşan Nuray Demirel ise okuduğu 11 kitap sayısı ile üçüncü oldu.  8 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2370 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri