24 Ekim 2018, 14:37 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ziyaretlerde bayrak ve broşür verildi

Ziyaretlerde bayrak ve broşür verildi

Koçak indirim kampanyasına katılan üyelerine teşekkür etti...
Koçak indirim kampanyasına katılan üyelerine teşekkür etti.

“ENFLASYONLA MÜCADELE SURUMLULUĞU VE GÖREV HEPİMİZİNDİR”

İlçemiz Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından enflasyonla mücadele kapsamında başlattığı %10 indirim kampanyasına destek veren üyelerine teşekkür etti.

Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak, %10 indirim kampanyasına destek veren Oda’nın üyelerini tek tek gezerek, hem Türk bayrağını hediye etti hem “Enflasyonla Topyekün Mücadelede varız” yazılı broşürünü verdi hem de kampanyaya katılarak destek verdikleri için teşekkür etti.

Kampanya ile ilgili Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak, bir açıklama yaptı. Koçak açıklamasında şunları kaydetti;

“Ülkemizde dış güçlerin ekonomimize etkisiyle döviz kurlarında yaşanan hareketlilik enflasyon oranını yeniden çift hanelere çıkarmıştır.
Artan enflasyon hem alım gücü düşen vatandaşlarımızı, hem de artan girdi maliyetleri ve faizler nedeniyle firmalarımızı olumsuz etkilemiştir.
Bu konuda da milli bir dayanışma içine girmeye, devletimizle birlikte topyekûn bir duruş sergilemeye, elimizi taşın altına koymaya hazırız.
Tüm bu sıkıntıları aşmak için, TOBB başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programını son derece önemli buluyor ve destekliyoruz.

Bu Milli ekonomik mücadeledir. Enflasyonla mücadeleyi ne tek başına kamu, ne de tek başına özel sektör yapabilir. Sorumluluk ve görev hepimizindir.
Bu konuda Odamızın saygıdeğer üyeleri de, devletimizle birlikte topyekûn bir duruş sergileyerek, elini taşın altına koymaktadır. Üyelerimiz her milli konuda olduğu gibi bu konuda da ülke çapında ortak bir dayanışma içindedir.
Bu Milli mücadelede şunu belirtmek isterim ki toplumun tüm kesimleri ne kadar güçlü destek olursa, etkisi de o kadar büyük olur.
Şereflikoçhisar olarak tüm halkımız esnaflarıyla birlikte tek yürek ve tek ses olursak, Bu milli mücadelede de başarıya ulaşacağımıza eminim.”

  25 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1110 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para