24 Ekim 2018, 13:44 - Anasayfa // Konuk Kalem Haberi yazdır

DİLEĞİMİZDİR: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DİLEĞİMİZDİR: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Okuduğum yerel gazetelerimizden edindiğim bilgilerle, kendi özel girişimlerimin...


Okuduğum  yerel gazetelerimizden edindiğim bilgilerle, kendi özel girişimlerimin intibalarından:


Kale mahallemiz ne zaman hizmet gördü ki şu asfaltlamada görsün? Aslında bu iş cadde-sokakların, yani  mahallenin tümünde  erişilmelidir.  Yakınmalar yersiz ise hizmeti bula bula son bahara mı getirdiniz?  Kale mahallesi 20 senedir hizmet görmemektedir.

Kale mahallesi zaten ilçemizin 5.derecede üvey mahallesi ki idarecilerle olsun, takdirlerle olsun, baksanıza müracaat ettiğim doğalgazı bile 5. yıla baliğ etmektedirler. Gerek ilçe doğalgaz müdürlüğü, gerek başkent doğalgaz müdürlüğü işletmelerinin, YILLIK HİZMET PROGRAMI  İÇERİSİNDE olmadığından kale mahallesine bu yıl doğalgaz borusu tesisini çekemeyeceklerini bildirmektedirler. Evime en yakın cadde borusu 400 metre kadardır, amma ne hikmetse işletme 3- 4 km. uzağa doğalgaz borusu çekmektedir. Hizmet ÖNCE  uzak-yakın demeden, yıl belirtmeden, bütün MERKEZ MAHALLELERİNE gitmelidir.

İŞLETMELER HEDEFLERİNE ANCAK YÜKSEK TEKNOLOJİK ÜRÜN, YERİNDE HİZMET, HIZLI SERVİS, TECRUBELİ, DİNAMİK BİR EKİPLE SAĞLANABİLİR.

HEDEF NE OLURSA OLSUN  HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KAZANMAK BÖYLE OLUR.

İnsanlarımız her şey bir program dahilinde yürütülmektedir, diye bilirler.  Vazifeye koşmak, yürütmek için içinde bulunduğun mevcudiyetin imkan ve şartları  sana müsait olmayabilir, bunu düşünmemek ve vazifeyi yerine getirmek lazımdır. Atatürk bize GENÇLİĞE HİTABE’sinde bunu bilmiştir.

1-  Bu ilçenin temsilcileri, Kale mahallesine ve diğerlerine yapılan  YARIM asfalt yapma hizmetini mahallenin cadde ve sokaklarının tamamını yapılması idarece halka  HİZMETTİR   

2- Bu ilçenin temsilcileri, üç mahallede verilen doğalgaz hizmetini diğer mahallelere de ÖNCELİKLE götürünüz.  Doğalgaz Dağıtım yönetmeliğinin 4.bölüm 70.madde bendlerinde a-) Doğalgaz Bölgesinin Genişletilmesi, ilgili dağıtım lisans sahibi şirketin yazılı talebi olması, b) Genişlemeye konu alanı Belediye meclisince olumlu kararı olmasını bildirmektedir. Eğer ekipmanlar ve personeller azsa ihtiyacen istenilmelidir. Belediyece  ve İşletmece  bu,  ilçeye HİZMETTİR.

3- Her yıl bir iki mahalleye asfalt ve doğalgaz getirme mahalleye HİZMET DEĞİL, seçimden seçime göstermeliktir. Bu inancı üzerimizden atmalıyız, Şereflikoçhisar’da hizmet yapmada OY potansiyeli düşünülmemeli, olmamalıdır, PİLOT KISIM UYGULAMASI bölgeye HİZMET DEĞİLDİR.

Hizmetlerin devamı arzusuyla, duygularımı  arzederim.

   25 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1520 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Konuk Kalem Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu