17 Ekim 2018, 13:56 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ziyaretlerde okullara saat hediye ediliyor

Ziyaretlerde okullara saat hediye ediliyor

Polat Okulları ziyaret ediyor...


Belediye Başkanı Ferda Polat, okulları ziyaret ederek; Okul İdarecilerine, Öğretmenlere ve öğrencilere, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek, kendilerine başarılar diliyor.

İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere tüm okulları ziyaret eden Başkan Polat ziyaret amacının; okulların sıkıntısının ya da ihtiyaçlarının olup olmadığı ve okullarda yardıma muhtaç öğrencilerin olup olmadığı konusunda bilgi almak olduğu belirtildi.

Ziyarette, yapılan projeler ve yapılacak projeler hakkında da bilgi veren Başkan Polat, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının; Okul İdarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diliyor.

Ferda Polat ziyaret ettiği okullara üzerinde “Ferda Polat - Belediye Başkanı” yazılı ayyıldızlı duvar saati hediye ediyor.

Okul İdarecileri de; okulun sıkıntılarını Başkan Polat’a aktararak, ziyaretinden dolayı da kendisine teşekkür ediyor.

  18 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1469 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


İLÇE bitiyor gelen aynı giden aynı zihniyetler hep aynı adam gibi adamdı nevzat başkan nevzat başkan tekrar aday olsun vizyonu projesi olmayan aday olmasın ilçe bitmesin
ismet
boş boş oturup koltuğu 5 yıl meşgul ettiniz sn bld başkanı; ilçe ekonomisine faydalı yaptığınız 1 tek icrat gösterinde tebrik edelim olan yine koçhisara oldu ;ne zaman şu koltuğa liyakat sahibi biri oturacak çok merak ediyorum; 5 dönemdir bu tür vatandaşlar oturduğunu düşünecek olursak koçhisar başka ilçelerden 25 yıl geride demektir
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu