17 Ekim 2018, 13:50 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Antalya’daki Fuara İlçemiz de katılacak

Antalya’daki Fuara İlçemiz de katılacak

Antalya’daki Fuara İlçemiz de katılacak...


Antalya EXPO Center’de düzenlenecek olan Uluslar arası 9. Yöresel ve Geleneksel Ürünler fuarına, ilçemiz de katılacak.

9 yıldır düzenlenen ve bu yıl da 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, İlçemiz Ticaret Odası’na ait bir stant açılacak. Stant da, yöresel ve geleneksel ürünlerimiz sergilenecek.

İlk defa bu yıl Ticaret Odası tarafından açılacak olan stantda, yöresel ve geleneksel ürünlerini sergilemek isteyen Üyelerine çağrıda bulunan Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak; “9 yıldır Antalya’da düzenlenen fuara, bu zamana kadar ilçemizden hiç katılım olmamış. Bu yıl ilk defa Şereflikoçhisar Odası olarak katılım sağlayacağız ve stant açacağız.
Yöresel ve Geleneksel Ürünlerini sergilemek isteyen Üyelerimizin, 24 Ekim 2018 tarihinden önce Odamıza başvurmaları yeterlidir.
Şimdiye kadar Odamıza; Hisar Tohum, Emekçioğlu tuz ve Mutlucan Tuz gibi firmalarımız başvuruda bulundu.

Fuarda açacağımız stantımız; kavun, Tuz Gölü’nü tanıtıcı ürünler ve hububat ağırlıklı olacak.
İnşallah bu fuar sayesinde de, Uluslararasında Şereflikoçhisar’ımızın ismini ve yöresel ürünlerimizi duyuracağız” şeklinde konuştu.


  18 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1229 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Memleketimizin değerli büyüklerine ve Memleket Sevdalısı Hemşerilerimize ÖNEMLE DUYURULUR.... İlçemizde yaşayan yabancılara ve İlçemizin adını kötüye çıkaran olaylara karşı birlik olalım.   Şereflikoçhisarımıza sahip çıkacak İlçemizin dışarıya tanıtılmasına katkı sağlayacak Memleket için gerektiği zaman fedakarlık yapacak kötüye çıkan ismini temize çıkaracak dürüst ve çalışkan memleket sever insanlara ihtiyaç vardır.Bu gayeye hizmet edecek hemşerilere duyurulur.
gelin birlik olup Memleketimizin kaderini yeniden yazalım.Birlikte Memleketimizin ekonomisini büyütüp işsiz gençlerimize istihdam sağlayalım.Birlik olup;Meleketin kaderini yeniden yazalım.MELEKETSEVERLER HEMŞERİLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR!!!!!!!
sarıkayalı
benim anlamadığım antalya da şereflikoçhisarlı vatandaş baya bi fazla ama gel gör ki antalyadan şereflikoçhisara otobüs ile gitmek istersen tam bir sıkıntı direk otobüs yok bırakın tuzgölü seyahati başka otobüs bile yok antalyadan aşti aşitden şereflikoçhisar haa bu arada saat 18:30 dan sonra aştiye gelirsen tuzgölü seyehat de yok mecburen ya aksaray yada güneydoğu otobüsleri sonra antalayda stand kur ilçeyi tanıt gülerler adama
Mehmet
Boş boş işler yapıp kendi reklamınızı yapacağınıza halka, esnafa hizmet edin. Şovmen herifler sizi
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para