03 Ekim 2018, 16:16 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kültür Merkezi Kasım Ayı sonunda bitecek

Kültür Merkezi Kasım Ayı sonunda bitecek

Kültür Merkezi Kasım Ayı sonunda bitecek...

Kale Mahallesi, Cumhuriyet Ortaokulu’nun yanına yapılan Kültür Merkezi’nin Kasım Ayının sonunda biteceği öğrenildi.

2018 Haziran Ayında yapılan ihale sonucunda işin yapımını 8.741.000,00 TL’ye alan KAYSA isimli firma tarafından Kültür Merkezi’nin yapımına, 19 Temmuz 2018 tarihinde başlanmıştı.

Bugüne kadar sadece zemin kayması nedeniyle projede değişiklik yapıldığı için bir aksama olduğu, onun dışında herhangi bir aksama ve bir sıkıntı olmadan binanın yapımına devam edildiği belirtilirken firmanın parasını da Belediye tarafından düzenli olarak yatırıldığı kaydedildi.

Ayrıca, binanın temeli atılırken inşaatın çevresindeki mahalle sakinleri bir takım sıkıntılar yaşasa da hatta inşaat nedeniyle zaman zaman yolların kapanmasına vesile olsa da inşaatın yapımına devam ediliyor.

Belediye Başkanı Ferda Polat, Kültür Merkezi’nin projeleri arasında olduğunu belirterek; “Kültür Merkezi’nin yapımı bittiği zaman ilçedeki tüm toplantıları geniş salonda yapabileceğiz. Sinemamız olacak. Nikah salonu olacak. Kursiyer odaları olacak. Kısaca kültürel ve sosyal bir tesis olacak. 200 araçlık 2 katlı otopark da Merkezin alt katında olacak. Şereflikoçhisar’ımıza şimdiden hayırlı olsun. Her şey ilçemiz için” dedi.


   4 Ekim 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2226 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.079 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri