19 Eylül 2018, 15:44 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kontrol noktası için tespit yapılıyor

Kontrol noktası için tespit yapılıyor

Yol Kontrol Noktası için yer tesbit çalışması yapılıyor...

Yol Kontrol Noktası için yer tesbit çalışması yapılıyor.

İlçe Jandarma Komutanlığı’nın yeni bir yol arama noktası için yer tespit çalışması yapılıyor.

İlçe Sanayi Esnafı; Şereflikoçhisar’ın Ankara çıkışında Jandarma ekipleri tarafından yapılan yol kontrolünden zarar gördüklerini kaymakam ile birlikte yapılan toplantılarda ve Belediye Başkanına sürekli dile getiriyorlardı.

Ülkemizin ve ilçemizin güvenliği amacıyla yapılan yol arama noktasının Şereflikoçhisar Aksaray girişine alınması için Endüstri Meslek Lisesi yakınlarında yer tespiti için Kaymakam Sedat Yıldırım, Belediye Başkanı Ferda Polat, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Demircan ve AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ile birlikte söz konusu yerle ilgili inceleme yaptılar.

Jandarma yol arama noktasının, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve ilçe Başkanlığı tarafından yapılacağı öğrenilirken, konuyla ilgili olarak Mayıs Ayında muhtarlarla biraraya gelen Kaymakam Sedat Yıldırım, söz konusu konuyla ilgili olarak; “Valilik bu yol araması ile ilgili ciddi bir bütçe ayırdı. Ama seçim kararının alınması birazcık programları alt üst etti. Yol arama noktasını Şereflikoçhisar’ın Aksaray girişine alıyoruz. Yeri bulduk. Planını da çizdik. Lakin seçim kararı alınınca biraz programlar değişti. O arama noktası üzeri kapalı, tam teşekküllü bir şekilde Şereflikoçhisar girişine kaydırılacak. Bu sıkıntılar her kademeden geliyor bize. Biz tekrar bir gözden geçirelim, Jandarmayla beraber ne yapabiliriz? diye. Tabi Ankara’nın güvenliği buradan başlıyor. Sıkıntılı bir dönemdeyiz. Hepte söylüyoruz bunu. Her toplantıda da bunu muhtar arkadaşlar dile getirdi. Sonunda biz onu programa aldırdık. Şereflikoçhisar’ın girişine yapılacak. Seçimler bittikten sonra onları da hızlandırırız. Ama programa alındı. Biraz daha sabır. Bizde çiftçilerle ilgili orayla ilgili ne yapabiliriz?diye konuşalım. Her zaman kolaylığı sağlarız.”demişti.

Yol arama noktası için yerle ilgili tespit çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

  20 Eylül 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2456 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ERHAN BAYDAR
AKP İLÇE BAŞKANI KAMU GÖREVLİSİ DEGİL.O DAVET EDİLDİGİNE GÖRE DİGER SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI NEDEN BURAYA ÇAGRILMAMIŞ.TÜRKİYE KABİLE YA DA PARTİ DEVLETİ DEGİL.AKP LİLER BUNU ALGILAMALI.KAYMAKAM BEY DEVLETİN Mİ YOKSA AKP NİN Mİ KAYMAKAMI..
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri