12 Eylül 2018, 14:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Müftü İsmail Göksu görevine başladı

Müftü İsmail Göksu görevine başladı

Müftü İsmail Göksu görevine başladı...

İlçemiz Müftülüğüne atanan İsmail Göksu görevine başladı.

1978 yılında Erzurum’da doğan Müftü İsmail Göksu, sırasıyla Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim İlahiyat Önlisans programını bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde uzaktan öğretim ile lisans tamamladı.

Babası, meşhur hafız emekli İmam-Hatip Abdulkadir Göksu’ dan  bir  müddet  Kur’an-ı Kerim talim,t ecvid ve klasik Arapça dersleri aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Erzurum Eğitim Merkezinde 2008 yılında başladığı İhtisas kursunu, 2011 yılında bitiren Müftü İsmail Göksu, 1 yıl kadar Aşkale İlçesi Yeni Camiinde İmam-Hatiplik yaptıktan sonra yapılan sınavı kazanarak Erzincan Refahiye İlçe Vaizliği ve Erzincan İl Vaizliği görevlerinde bulundu.

İsmail Göksu,  İlçe Müftülüğü sınavını kazanarak Artvin Ardanuç İlçesine Müftü olarak atanıp yaklaşık 5 yıl kadar görev yapmasından sonra Temmuz 2018 yılında ilçemize atandı.

İlçemizdeki görevine başlayan Müftü İsmail Göksu, evli ve 3 kız babası. İsmail Göksu’ya ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görev yerinde de başarılar diliyoruz.


  13 Eylül 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2168 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri