15 Ağustos 2018, 13:58 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Huzur Uygulması yapıldı

Huzur Uygulması yapıldı

Huzur Uygulması yapıldı...


Yabancı Şahıslara Yönelik Huzur Uygulaması yapıldı.

Ülke genelinde eş zamanlı olarak  Yabancı Şahıslara Yönelik Huzur Uygulaması gerçekleştirildi.

10 Ağustos 2018 Cuma Günü yapılan uygulama; Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Belediye Başkanlıkları ve İl/İlçe Belediye Başkanlıklarında görevli zabıta personelinin de içinde bulunduğu karma ekipler tarafından yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğünce suç veya kabahat teşkil eden yasa dışı bazı fiillerin önlenmesi ve gereken önleyici tedbirlerin alınması, kamu düzeninin devamının sağlanması açısından büyük önem taşıyan uygulama, Şereflikoçhisar’da da İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

İlçemizde söz konusu uygulama; bir ekip Hüner ekmek fırını yanında diğer ekipte Ankara caddesi üzeri iş bankası önünde olmak üzere iki noktada yapıldı.

İlçemizde yapılan uygulama sırasında; toplam 120 yabancı şahsın sorgulandığı ve 30 aracında kontrol edildiği ve yapılan kontroller sonucunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı öğrenildi.  16 Ağustos 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 874 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para