02 Ağustos 2018, 12:07 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Yaşanılmış bir olaya dair!

Yaşanılmış bir olaya dair!

Yaşanılmış bir olaya dair!...


   Asker, Yazar ve Siyasetçi sıfatlarına sahip merhum Cevat Rifat Atilhan’ın bir eseri olan “Yahudi Casusu Suzi Liberman” adlı kitap; 1. Dünya savaşı yıllarında Filistin’de görev yapan Adnan isminde bir subayımızla Suzi Liberman adında bir yahudi kızı arasında geçen macerayı anlatan bir kitaptır.


   Ve söz konusu kitap, yetiştirilmiş ve ailesinin bilgisi dahilinde siyonist emeller adına subayımıza yaklaşması sağlanmış casus bir yahudi kızının sinsi niyetini ilk başlarda fark edemeyip,  duygularına ve hislerine yenik düşen ve hayatının sonlandırılacağı zamana kadar da casus kızın asıl amacını anlayamayan subayımızın durumunun ders olması açısından, Cumhuriyetimizin kurucu önderi merhum Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle 1935 yılında ordumuz mensuplarına dağıtılmış olan bir kitaptır.

   Aynı zamanda, Türkiye’miz gibi önemli bir coğrafyaya sahip ülkemizde ahlaki çöküşün sağlanması ve ülkemizin daha kolay bir şekilde ele geçirilmesi için, medya vasıtasıyla cilalanıp piyasaya sürülmüş olan yozlaştırma görevlisi medya militanlarına karşı da, önemli ipuçları sunmaktadır!

   İnternetten indirilerek de okunabilecek olan bahsi geçen kitaptan edindiğim bir bilgiye göre de, ordumuz mensuplarının en küçük izler üzerinde durarak detaylı araştırmaları sonucunda olay açıklığa kavuşturulmuş ve yahudi casusu kız ile annesi, babası ve diğer sorumlular yakalanarak kurşuna dizilip gebertilmişler ve duygularının kurbanı olan subayımızın intikamı alınmıştır.


  2 Ağustos 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 874 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.048 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para