25 Temmuz 2018, 14:23 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

AK Parti İlçe Başkanından açıklama

AK Parti İlçe Başkanından açıklama

AK Parti İlçe Başkanından açıklama...


Erkan Seyhan: Doktor ihtiyacını gidermek için çalışıyoruz

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, yaptığı basın açıklamasında; Kardiyoloji ve bir pratisyen doktorun göreve başladığını, Genel Cerrah doktorunun da önümüzdeki günlerde göreve başlayacağını belirtti.  

82.dönem doktor atamalarında, hastanemize doktor kazandırma noktasındaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Erkan Seyhan şunları söyledi; “Bugüne kadar olduğu gibi göreve geldiğimiz günden beri de devlet hastanemizin daha iyi hizmet vermesi için sorunlarıyla ilgileniyoruz.

Hastane idaremizle ortak koordinasyon ile yaptığımız girişimler sonucunda, şuan itibariyle devlet hastanemizde bütün branşlarla doktorlarımız görev yapmaktadır. Pazartesi günü itibariyle Kardiyoloji ve bir pratisyen doktorumuz da göreve başlamıştır. Genel Cerrah doktorumuzun ataması da gerçekleşmiş ve bir hafta içerisinde göreve başlamasını beklemekteyiz.

Vatandaşımızın bazı branşlardaki geçici görevlendirmedeki doktorlarımıza olan hassasiyetini bildiğimiz için 82.dönem doktor atamalarında, hastanemize doktor kazandırma noktasındaki çalışmalarımız devam ediyor.

Vermiş olduğu ve vereceği desteklerden dolayı AK Parti Ankara İl Başkanımıza ve AK Parti Bölge Milletvekillerimize teşekkür ederim” dedi.Yönetici tarafından yazılan bu haber, 945 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.108 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para