25 Temmuz 2018, 14:12 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Belediye Evde temizlik hizmeti veriyor

Belediye Evde temizlik hizmeti veriyor

Belediye Evde temizlik hizmeti veriyor...


İlçemiz Belediyesi, Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında evde temizlik hizmeti veriyor.

Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında, 65 yaş ve üzeri yaşlı vatandaşlarımızın, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlarımızın evlerini müracaat yapmaları üzerine evlerinde temizlik yapılıyor.

Vatandaşlar önce, Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne başvuru yapıyorlar. Müracaatlar üzerine yetkililer tarafından yerinde tespit yapıldıktan sonra eğer gerçekten ihtiyaç sahibi, engelli, 65 yaş ve üzerinde olan vatandaşların evleri temizleniyor.

Yeni mahalledeki evinde yalnız yaşayan 75 yaşındaki Bayram Çetin isimli yaşlı teyzenin evi temizlendiği sırada orada bulunan Belediye Başkanı Ferda Polat, söz konusu projenin seçim vaadlerinden olduğunu belirtti.

Belediye olarak Camilerin iki kez temizliğinden sonra ev temizlik hizmeti vermeye başladıklarını belirten Belediye Başkanı Ferda Polat; “İhtiyaç sahibi yaşlı insanlarımıza her alanda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evde temizlik hizmetimizde bunlardan biri. Onların mutlu olduğunu görmek, ihtiyaçlarını gidermek bizleri de mutlu ediyor. Bu tür hizmetlerimizi halkımıza sunmaya devam edeceğiz” dedi.


  26 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1133 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Bülent ŞEN
Belediye önce caddeleri,sokakları,alt geçitleri yani kısacası üzerine düşen görevleri yapsın.tribüne oynayıp ev temizliği felan la bu işler olmaz.B ırakın herkes kendi evini kendi temizlesin.Yaşlı ise oğlu kızı akrabası temizlesin. Onlarda yoksa bir sosyal proje geliştirsin gönüllü insanları bir araya getirip bu işi sadece Allah rızası için yapacak kişileri organize etsin.İnanın onlar aramızda çok sayıda var.Benim paramla yandaş adamlarıma iş vermek rant sağlamaktır. İnsanları tembeliğe alıştırmasın.Herkes işini yapsın.Memleketimin köyden hiç farkı yok şöyle bi gezin yıkık mezbelelik pis sokaklar bozuk yollar. Daha ne sayayım ki herşey ortada. Evlere temizliğe gidiyormuş pööhhhh
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para