25 Temmuz 2018, 13:39 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

İdama evet ama...

İdama evet ama...

Taciz, tecavüz ve çocuk istismarı gibi çirkinliklerde, suçları sabit görülmüş olanların...


   Taciz, tecavüz ve çocuk istismarı gibi çirkinliklerde, suçları sabit görülmüş olanların şeksiz-şüphesiz bir şekilde idam edilmesi taraftarıyım.

   Ancak, daha önce bazı yazılarımda işaret ettiğim ve günümüz açısından önemli bir konu olduğu için şuanda da altını çizerek dikkat çekmek istediğim; ülkemizde insani bir yaşam şeklinin hâkim olması için medya vasıtasıyla eğitici-öğretici ve teşvik edici programların sunumu ve gösterimi noktasında, ülkemizdeki  Basın-Yayın kuruluşları ne derece samimidir?!

   Gayrimeşru ilişkileri özendirme, birtakım ahlaksızlıkları normalleştirme ve fuhşu sıradanlaştırma yönünde yayınlarda ve gösterimlerde rol alanların ve bunları sunan medya mensuplarının bu noktada hiç mi suçları yoktur?!

   Meselenin biraz derinine inerek işaret etmek gerekirse dizilerde-filmlerde ve birtakım kamera çekimlerinde sergiledikleri hal ve hareketleriyle, gayrimeşru ilişkileri özendirme ve birtakım ahlaksızlıkları normalleştirme yayınlarında rol alan bay ve bayanlar; yalancı şöhretin etkisi altına girmiş olan birer ahmak mıdırlar?

   Yoksa bunlar; ülkemizi ahlaken çökerterek kolay yollardan ele geçirme amacında olanlar tarafından, perde gerisinde yetiştirilip zihinleri birtakım sinsiliklerle doldurularak ve medya vasıtasıyla cilalanarak piyasaya sürülmüş olup, dış mihrakların uzantısı mıdırlar?!

   Stratejik bir konumda ve önemli bir coğrafyada yer alan Türkiye’mizde insanlık açısından karmakarışıklıkların yaşanılması ve ahlaksızlığın her türlüsünün yaygınlaşması, elbette ülkemizi ele geçirmeye çalışanların işlerine gelir ve ülkemizde yozlaşmanın artması ve kültürel dejenerasyonun sağlanması bağlamında dünya siyonizminin medyayı bir silah olarak kullanmaması da elbette düşünülemez.

   Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen er yada geç dış mihrakların Türkiye’miz üzerindeki bütün emellerinin köklü bir şekilde sonlandırılacağına inandığımı belirtmek isterim vesselam!


  26 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 963 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ertan
Bu sefer söylediklerinde sonuna kadar haklısın
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para