18 Temmuz 2018, 14:03 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kaldırım yolu ne zaman yapılacak?

Kaldırım yolu ne zaman yapılacak?

Kaldırım yolu ne zaman yapılacak?...
Hem nakliyeciler, hem yaylacılar şikayetçi!
Kaldırım yolu ne zaman yapılacak?

Kaldırım yolu vatandaşları isyan etme noktasına getiriyor ve söz konusu yolu kullananlar “daha ne zaman yapılacak?”diyerek feryat ediyorlar.

Mevcut durumu ile baştan sona çukurlarla dolu olan veözellikle araç trafiğinin normal seyrine imkan vermeyen Kaldırım Tuzlası ve Hındıllı Yaylası yolu eleştiri konusu oluyor.

Gerek Hındıllı Yaylası sakinleri, gerekse kaldırıma gidenler, yolun bozukluğundan hem araçlarının sık sık arıza yaptığını ve tamirden çıkmadığını hem de yolun çok tozlu olması nedeniyle kenar mahalledeki sakinlerinin rahatsız olduğunu ifade ediyorlar.

Gazetemize şikayetlerini dile getiren vatandaşlar; Büyükşehir’den yolun yapımı konusunda bir cevap alamadıklarını belirterek “Ne olacak bu kaldırım yolu?, Daha ne zaman yapılacak?” diyerek yetkililerden soruna çözüm bulmalarını bekliyorlar.

Söz konusu yolun artık yapılmasını istediklerini belirten vatandaşlar; “Yeter artık çektiğimiz çile. Lütfen feryadımıza kulak verin” şeklinde konuşuyorlar.


    19 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 934 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


burası koçhisar
Ne gerek var yol yapmaya yıllardır bu şekilde En büyük gelir kaynağı nakliye olan günde yüzlerce tırın geçtiği bir yol... kırılsın arabalarımız ..Burası koçhisar insanları canından bezdirmeden zevk alamayan idarecilerin memleketi....... Bu paylaşım siyasi değildir bir yılı geçkin süredir yapılamayan çarşı merkezi örneğinden yola çıkılmıştır
osman kargın
büyükşehir belediyesi araştırmış olmalı ki o yol sadece tuzculara hizmet veriyor. bu yüzden yapmak istemiyorlar olabilir. bu sebeple ya tuzcuların elini ceplerine atmaları lazım ki ben olsam atmam, ya da tuzcular siyasi güçlerini ortaya koymalı ve baskı yapmalı. o yol öyle olmaz kardeşim milli servettir birsürü kamyon tır gidip gelirken sanayilik oluyor
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para