18 Temmuz 2018, 13:40 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Bu ortamda zor!

Bu ortamda zor!

Seçimin sonuçlarına göre ülkemizde önemli derecede kayda değer bir değişimin...


   Seçim sonuçlarına göre ülkemizde önemli derecede kayda değer bir değişimin ve gelişimin sağlanmasına dair başkaları ne düşünür orasını bilemem ama; benim kişisel düşüncem medya vasıtasıyla oluşturulmaya çalışılan sinsi algıların etkisine kolay bir şekilde kapılma ve medyanın A dediğine de A deme gibi davranışların belirgin bir seviyede olduğu bu ortamda, seçim sonuçlarına göre Türkiye’mizde kayda değer bir şekilde köklü bir değişimin ve gelişimin sağlanması zordur!


   Oğlunun-kızının işe girdirilmesi, bazı siyasilerin arka çıkmaları sayesinde iş-ihale alınması ve bir makam-mevki elde edilmesi gibi kişisel çıkarlar doğrultusunda siyasi düşünce benimseme rolüne bürünenlerin varlığıyla birlikte, diğer taraftan geçimini zor şartlarda sürdüren kimi insanların da geçim sıkıntısı nedir bilmeyen lüks konutlarda ve ortamlarda yaşayan siyasilere alkış çaldığı günümüz ortamında, maalesef ki maalesef seçim sonuçlarına göre çok sağlıklı gelişmelerin elde edileceğine dair bir heyecanımın olmadığının altını çizmek isterim.

   Ve 24 Haziran 2018 tarihli seçim öncesinde ilçemizde bazı büyüklerimin söz konusu seçim sonucuna dair çok umutlu ve olumlu yaklaşımlarına bir yorumda bulunmayıp, “hayırlısı olsun inşallah” deyip geçtiğimi de belirtmek isterim.   

   Çünkü seçim öncesinde bir yazımda da işaret ettiğim gibi benim asıl umudum seçimin sonucuna göre değil sonrasına göreydi!

   Şartlar, ehil insanların önemli görevlere gelmelerini sağlamaya sağlayacaktır ve Türkiye’miz açısından milyonlara bayram sevinci yaşatacak günler elbette gelecektir ben buna can-ı gönülden inanıyorum ancak; o günlere ulaşana kadar epey bir sarsılır mıyız diye sorulursa, ondan emin değilim!


   19 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 925 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para