11 Temmuz 2018, 14:11 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Belediye’den parkları temizletilmesi isteniliyor

Belediye’den parkları temizletilmesi isteniliyor

Belediye’den parkları temizletilmesi isteniliyor...İlçemizde hemen her mahallede bulunan parkların Belediye tarafından temizletilmesi isteniliyor.

Parkta bulunan masaların üstünün yakılması, oyuncakların pislik içinde olması ve yerlerdeki çöpler, halkın isyan etmesine neden oluyor.

En çok temizletilmesi istenilen parkın, eski hastanenin yanında bulunan park olduğu gazetemize gelen şikâyetlerden anlaşılmakta.

Gazetemize ulaşan okuyucularımız; “her yer pislik içinde. Belediye asla uğramamış. Hatta yıllardır uğramamış gibi duruyor parkın hali. Spor aletleri ve çocuk salıncakları pislik içinde, masalar ve oturaklar yakılmış. Yerler çöp dolu. Bunu haber yaparsanız en azından burayı bir temizletir Belediye” diyerek seslerini duyurmak istediler.

Sadece eski hastane yanındaki  parkın değil tüm mahallelerin parkları, bir bakım isterken vatandaşlar, bizden konuyu Belediye yetkililerine iletmemizi,  Belediye yetkililerinin de konuyla ilgilenmesini  istiyor.

Biz görevimizi yapıyor, konuyu yetkililere haberimizle dile getiriyoruz, geri kalan kısmını da Belediye yetkililerine bırakıyoruz.


  12 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 782 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]