11 Temmuz 2018, 14:05 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

ANKESOB’dan Genel Sekreterlere Eğitim

ANKESOB’dan Genel Sekreterlere Eğitim

ANKESOB’dan Genel Sekreterlere Eğitim...
ANKESOB Oda Genel Sekreterleri 2018/I. Dönem Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya; ilçemizde bulunan Odaların sekreterleri de katılım sağladı.

Toplantıda genel sekreterlere yönelik çeşitli konulara ilişkin sunumlar yapıldı, toplantı gündeminde yer alan konular üzerine karşılıklı soru-cevap eşliğinde değerlendirmelerde bulunuldu.

ANKESOB Eğitimden Sorumlu Başkan Vekili Muhittin Köksal’ın divan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; ANKESOB’a bağlı meslek odalarının genel sekreterlerine yönelik olarak; Gelir İdaresi Ankara Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan; “7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun”, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar; “ANKESOB’un Geleceğe Dönük Yürüteceği Faaliyetleri ile Genel Sekreterlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar”, ANKESOB Başkan Vekili Muhittin Köksal; “ANKESOB ve Odaların Çalışmaları”, ANKESOB Eğitim, Proje ve Ar Ge Müdürü Erdoğan Özen; “Çıraklık ve Mesleki/Teknik Eğitimde Yaşanan Gelişmeler” ve ANKESOB Genel Sekreteri Abdurrahman Varol; “Odaların Yürüttüğü Çalışmalarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” konularına ilişkin paylaşımlarda bulundu.


    12 Temmuz 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 691 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]