27 Haziran 2018, 14:40 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ak parti propagandayı mitingle tamamladı

Ak parti propagandayı mitingle tamamladı

AK Parti propagandayı mitingle tamamladı...                                                         AK PARTİ MİTİNGİ


                                              CHP MİLLETVEKİLİ LEVENT GÖK (SAĞDA)

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin propaganda dönemi İlçemizde çok sakin geçti.

Partilerin aday ve yönetcilerinin sıklıkla yaptığı propaganda çalışmalarında genellikle esnaf ziyareti ve pazar yerinin gezilmesi öne çıkarken sadece Ak Parti miting düzenledi.

Cuma günü CHP’den bölgemiz milletvekili Levent Gök şehrimize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu, partililerle ve vatandaşla sohbet etti.

Gazetemizi de ziyaret eden Levent Gök, Muharrem İnce’nin Ankara’daki mitingine katılmak üzere akşama doğru İlçemizden ayrıldı.

Bundan önceki seçimlerin hilafına, bu seçimlerin propaganda döneminde İlçemizde tek açıkhava mitingini Ak Parti İlçe Teşkilatı düzenledi.

Cumartesi günü düzenlenen mitinge Milletvekili Yalçın Akdoğan, Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ile Milletvekili adayları Fevzi Aydın, Fahri Usta ve Adil Can Yıldırım katıldı.

KONUŞMALAR
Mitingde ilk olarak konuşmalar yapıldı. AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ile Belediye Başkanı Ferda Polat konuşmalarında, İlçeye yapılan ve yapılacak projelerden bahsettikten sonra mitinge katılanlara teşekkür ettiler.

Milletvekili Adayı Adil Can Yıldırım; “24 Haziran’da Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara hep birlikte son vereceğiz sandıkta. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız hedeflerimizi belirledi.
2023, 2053 ve 2071. Yolumuz çok uzun ve meşaketli. İrade, erdem ve cesaretle bıkmadan, yılmadan var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Adayı Fevzi Aydın; “Ülkemizin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçimlerinin arifesindeyiz, yarın bayram. Bizleri mutlu bir şekilde karşıladığınız için şükranlarımı sunuyorum. 24 Haziran’da yani bayramımızda görüşmek üzere. Allah’a emanet olun” dedi.

Milletvekili adayı Fahri Usta; “Eğer 24 Haziran seçimlerini kaybedersek, Türkiye’nin bitişinin başlangıcıdır. Bu seçim milletvekili seçimi değil. Bu seçim Cumhurbaşkanlığı seçimi değil. Bu seçim Ülkemizin geleceği için önemli bir seçim. O nedenle 24 Haziran seçimlerinde desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan; “Şereflikoçhisar mitingine özellikle gelmek istedim. Sizlerle bir arada olmak istedim. Çünkü biliyorsunuz ben bölgenin insanıyım. Bu toprakların insanıyım. Sizlerdeki bu coşkuyu, kalabalığı, ilgiyi görünce de çok mutlu oldum. Muhteşemsin Şereflikoçhisar.
Hem Şereflikoçhisar’da hem bütün ilçe teşkilatlarımızda Ankara’da çok hızlı ama verimli, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Ana kadememizle, mahalli yönetimimizle, mahalle başkanlarımızla, tüm üyelerimizle çok güzel bir seçim kampanyası yaşadık.
Sizler, bu zamana kadar Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize her zaman şerefli duruşunuzla, isminize yakışır bir şekilde her zaman arkasında durdunuz, yanında durdunuz. Ve şimdide sizden yarın hasat vaktinde bereketli, bol bir şekilde Şereflikoçhisar’da sandıkları patlatarak Allah’ın izniyle oylarımızla patlatarak Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vereceğiz” Şeklinde konuştu.

Milletvekili Yalçın Akdoğan ise; “Koçhisar kararını vermiş. 24 Haziran’da yarın Türkiye’ye lider seçeceğiz. Sadece Cumhurbaşkanı değil, Türkiye’nin liderini seçeceğiz. Türkiye’de lider değince akla Recep Tayyip Erdoğan geliyor. Bir tane lideri var Türkiye’nin.
Lider ne demektir.? Birileri darbeye kalkıştığı zaman halkı tankın önüne çıkaran demektir, savaş uçaklarının karşısına diken demektir. Şimdi soruyorum Meral Akşener dedi diye bu millet tankın önüne çıkar mı? Muharrem İnce dedi diye bu millet göğsünü namlıya siper eder mi? Etmez.
Evet 15 Temmuzda büyük bir badire atlattık. Hep beraber atlattık. Ama mesele bitmedi. Kuklayı yakaladık ama kuklacı yerinde duruyor. Ve rahat durmuyor. Kuklanın ipini çekiştirmeye devam ediyor. Bu risk ve tehdidi, FETO belasını, PKK belasını bertaraf edecek Türkiye’de tek bir lider vardır. O da Tayyip Erdoğan’dır.
Bu seçim çok hayati, çok önemli. Türkiye’nin geleceğini, yavrularımızın geleceğini düşünelim. Türkiye’nin bekası için sandığa gidelim. Seçim %50+1 oyla kazanılacak. O bir oy hepimizin oyu olabilir. Her bir oy çok kıymetli. Onun için Şereflikoçhisar’dan ümitliyim. Güçlü meclis, güçlü hükümet dedik. Neden? Çünkü Mecliste de Cumhur ittifakın güçlü olması lazım. Bunun için hem AK Parti’ye hem de Cumhurbaşkanımızın altına mührü basacağız.
Şereflikoçhisar son dönemde önemli hizmetler aldı. Burada uzunca zaman içme suyu problemi vardı. İçme suyu problemi çözüldü. Tarımsal sulama problemi de çözülüyor. Tarımsal Sulamada Koçhisar’da Ankara’da ilk 3’e girecek. Hep doğalgaz diyordunuz, geldi mi doğalgaz. Geldi. Yüksekokul Aksaray Üniversitesi’nden alındı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde fakülte oldu. Buraya başka fakültelerin Yüksekokullarında gelmesi lazımki bir cazibe merkezi burası olabilsin.
Son noktayı Koçhisar’da koyuyoruz. Ankara’da Şereflikoçhisar’da bir rekor bekliyoruz. Türkiye’nin bekası için Türkiye’nin geleceği için yavrularımızın geleceği için hayati bir seçim” dedi.
Konuşmalardan sonra seçim propagandası sona erdi.

  28 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 843 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]