13 Haziran 2018, 14:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Saadet Partisi destek istedi

Saadet Partisi destek istedi

Saadet Partisi destek istedi...


Saadet Partisi Milletvekili Adayları destek istedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için ilçemize gelen Saadet Partisi 1. bölge milletvekili adayları Tanju Güvendiren ve Fatih Bayazıt partililerle beraber yaptıkları seçim çalışmaları ile Şereflikoçhisar halkından destek istediler.

Saadet Partisi Birinci Bölge birinci ve ikinci sıra milletvekili adayları olan Tanju Güvendiren ve Fatih Bayazıt ilk olarak ilçe Başkanı Mutlu Öcal, Şereflikoçhisar Karargah Başkanı Bekir Asıcıoğlu ve partililer ile beraber ilçe pazarını ziyaret ederek vatandaşların hem sorunlarını dinlediler hem de sorunların çözümü için bir değişimin olması gerektiğinin altını çizdiler.

Tarımı gelişmiş, hayvancılığı ithalattan kurtulmuş, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, eğitim sistemi muasır medeniyetler seviyesinde olan bir Türkiye için Saadet Partisi Kadrolarının hazır olduğunu söyleyen Milletvekili adayları Güvendiren ve Bayazıt, CHP ile yapılan seçim ittifakına gelen eleştirileri de cevapladılar.

CHP ile yapılan ittifakın bir seçim ittifakı olduğunu her partinin kendi cumhurbaşkanı adayı ve kendi milletvekili listesi ile seçimlere girdiğini söyleyen vekil adaylarının eleştirilere verdikleri cevaplar ile vatandaşların aklındaki soruları cevapsız bırakmadıkları gözlemlendi.

Pazar ziyaretinden sonra 1. Bölge birinci sıra milletvekili adayı Tanju Güvendiren Saadet Partisi İlçe Başkanı Mutlu Öcal ve partililer ile beraber esnaf ziyareti yaptılar.

Güvendiren yaptığı esnaf ziyaretleri sırasında ‘Saadet partisi milli bir partidir. Bütün mensupları vatansever insanlardır. İktidar sevincini ve azmini kaybetmeden 25 Haziran sabahı bu yağma ve soygun düzenini değiştirmiş olacağız. Türkiye’ye güneş o gün başka bir güzellikte doğacak. Göreve geldiğimiz de ilk işimiz yasakları yasaklamak olacak” dedi.

1.bölge 2. sıra milletvekili adayı Fatih Bayazıt ise taziye ziyaretinde bulunduktan sonra ilçemizde bulunan yerel gazeteleri ziyaret etti. Yerel basında yapılan ziyaretlerin ardından Bayazıt Evren’de de seçim çalışmaları yapmak için ilçemizden ayrıldı.


  14 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1004 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para