13 Haziran 2018, 14:01 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

2017-2018 Ders Yılı Sona Erdi

2017-2018 Ders Yılı Sona Erdi

2017-2018 Ders Yılı Sona Erdi...


2017-2018 Eğitim - Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit Filiz Koçak İlkokulunda karne töreni düzenlendi.

Törene;  İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, Şube Müdürü Şahin Sert ve Şube Müdürü Murat Turan, Okul Müdürü Tevfik Güçlü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, bir konuşma yaparak; “2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılının sonuna geldik. Bugünden itibariyle noktayı koyuyoruz. Ve sizler bir üst öğrenim olan 5.sınıfa geçiyorsunuz. Ben öncelikle 8 ay boyunca emek verdiniz. Soğukta, sıcakta okula geldiniz, eğitimlerinizi gördünüz.

Öğretmenlerinizi saygıyla dinlediniz. Onlarda sizler için çabaladı. Bu konuda ben okul idarenize, öğretmenlerinize, sizlere ve ailelerinize çok teşekkür ediyordum, çok emek verdiniz. İnşallah seneye Eylül ayından sonra diğer sınıfta görüşmek dileğiyle.

Karneler bizim için bir kağıt parçasından ibaret. Çünkü, oradaki notlar bizim için önemli değil. Önemli olan bu yıl içindeki eğitim – öğretim’de neler kazandığınızdır. Kaybedenlere de ne eksikliğimiz var? Ve bu eksikliğimizi önümüzdeki yıl nasıl tamamlayacağız.?Onların mücadelesi içine gireceğiz. Başka bizim için hiçbir şey ifade etmiyor. Sizler bizim için canlarımızsınız, geleceğimizsiniz, geleceğimizi inşa edeceksiniz. Onun için ben sizleri tek tek kutluyorum.
Yaz tatilinde, televizyon başında ve internetin başında sürekli zaman geçirmektense bol bol kitap okuyalım, gezin, spor yapın”
dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Turan da yaptığı konuşmasında; “Yaz tatilini verimli geçirirler. Arkadaşlarıyla oynarlar, gülerler. 5. Sınıfa zımba gibi başlarlar” şeklinde konuştu.

Konuşmalardan sonra öğrencilere karneleri ve hediyeleri verildi.

  14 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 925 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para