13 Haziran 2018, 13:59 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

M.Celal Ünsal: Şereflikoçhisar’ın adı anılmadı

M.Celal Ünsal: Şereflikoçhisar’ın adı anılmadı

M.Celal Ünsal:Şereflikoçhisar’ın adı anılmadı...


CHP İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Cumartesi günü yapılan Ankara mitinginde Şereflikoçhisar’ın adından bahsedilmediği ve bunun cevabının seçimde verileceği belirtildi.

Açıklama şöyle:

Baskın seçim kararından sonra baktığımızda konuşmamız gereken aş, ekmek, gelecek ve adalet gibi insan hayatı için vazgeçilmez olan değerleri tehdit unsuru olarak kullananlara yeter artık durun diyoruz.

Bundan böyle ekmekle, gelecekle ve özgürlükle hiçbir tehdit ve korkuya yer yok. Oy devşirmek adına bütün bunları yapana, vatandaşımız sandıklarda gereken dersi elbette verecektir.

Ayrıca; 9 Haziran günü sözde büyük Ankara mitingi dedikleri 19 Mayıs Stadyumundaki toplantıya, ilçemize getirdikleri 12 adet Büyükşehir Belediye otobüsüyle ve yoklama yaparak ilçemizden ve başka ilçelerden insan taşımalarına rağmen stadyumu dolduramadılar. O toplantıda Ankara’nın bir çok ilçesine yatırım sözü vermelerine rağmen Şereflikoçhisar’ımızın adını bile anmadılar.

İlçemizin sahipsiz olmayıp, halkımız tarafından nasıl sahiplenileceğini, ilçemize hizmet yerine azap çektirenlere, ilçemizin adını bile anmayanlara 24 Haziran günü TAMAM denildiğini hep beraber göreceğiz.


  14 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1056 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Sarıyahşili06
Ne hikmet ise, bizim oraları hiçden sayıyorlar.
Ama sandık başında belli olur.
Yıllardır Sarıyahşimizin tekrar ait olduğu yere Şereflikoçhisara bağlanacak dediler kimseden ses seda yok.
Sayın Fatih Ünsal, Sayın Ferda Polat lütfen artık girişimlerde bulunun.
Celela Bey Ne yani , CHP vaad etmedi mi , şimdi CHP mi vaadlerinde Doğru ?boşverin AKP- MHP yi , sizde aynısınız siyasi değil mmisiniz? olan bize oluyor .Lütfen partinizi övmeyiniz. Sayın İnceyle sayın Akşenerde bol keseden atıyor, İktidadan farkları yok , Siyaset her açıdan bitecektir.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para