06 Haziran 2018, 16:39 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ticaret Odası Başkanı açıkladı

Ticaret Odası Başkanı açıkladı

Ticaret Odası 666 aileye Ramazan paketi dağıttı...


Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak hafta başında basın mensupları ile bir araya geldi.


Ramazan Ayı münasebetiyle Ticaret Odası olarak Ramazan paketi hazırladıklarını ve 666 aileye ulaştırdıklarını ifade eden Koçak;  yardımları TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)  katkılarıyla  gerçekleştirdiklerini, dağıtılan ramazan paketlerini  ilçe esnafından kendi üyelerine hazırlattıklarını ve bütün paketleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını belirtti.

Ayrıca son günlerde gündemde olan  Devletle Barış Paketi  konusuna da değinen Levent Koçak;  bu kapsamda  çıkarılan 7143 sayılı yasayla,  Vergi-SGK ve diğer resmi kurumlarla ilgili olan borçlarla alakalı yapılandırma ile ilgili kanun maddesinin Mayıs ayında çıktığını ve sistemden girişlerin başladığını hatırlatarak  sözlerine “İnşallah vatandaşlarımız ödeme güçlerine göre bu barıştan faydalanırlar.  Çünkü;geriye dönük borçlarla alakalı faizlerin çok büyük bir oranda silinmesi, gecikme zammı faizlerinin aşağı yukarı yüzde doksanına kadar, trafik cezaları, idari para cezaları gibi  bazı cezaların da faizlerinin tamamının kaldırılması söz konusu” diye devam etti.

Levent Koçak; “Bu konu hakkında üyelerimize gerekli bilgileri veriyoruz ama buradan sizlerin aracılığı ile vatandaşlarımızı da bilgilendirelim ve kamuoyuna bunları duyuralım istedik. Müracaatlar 31 Temmuz’da sona erecek. Vatandaşlarımızın bu yapılandırmadan faydalanmalarını önemle rica ediyoruz.” dedi. 

  6 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1140 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para