06 Haziran 2018, 16:29 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi toplandı...


Haziran Ayı Olağan Meclis toplantısı, Belediye Başkanı Ferda Polat Başkanlığı’nda ve MHP Meclis Üyesi Halil Şahan’ın izinli olması nedeniyle diğerlerinin katılımı ile yapıldı.

Toplantı, MHP Meclis Üyesi Kemal Sezginer’in sözlü önergesiyle başladı. Sezginer’in; İşkur bünyesinde Belediye’de kaç kişi çalışıyor?  ve bu listeyi alabilir miyim? sorusu üzerine Başkan Polat, 80 işçinin olduğunu ve listeyi alabileceğini belirtmesiyle başladı.

GÜNDEM MADDELERİ
Daha sonra Gündem maddelerine geçildi.

*Belediye’nin gelirlerinden ilan ve reklam vergisinin ödeme tarihleri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisine uymadığından ilan ve Reklam Vergisinin de Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi gibi yılın Mayıs ve Kasım aylarında tahsil edilmesine ait meclis kararının alınması oybirliğiyle kabul edildi.

*Emek Mahallesi 1460 adanın doğusundaki park alanında trafo yeri ayrılmasını öngören plan tadilatı talebine ve Mustafacık Mahallesi 834 adanın doğusundaki park alanı içerisinde trafo yeri ayrılmasını öngören talebe ait İmar Komisyonu raporu oybirliğiyle kabul edildi.

*TOKİ binaları ile Devlet Hastanesi arasında mevcut oluşmuş yolun plan tadilatına ait İmar Komisyonu raporu oybirliğiyle kabul edildi.

* Ve Hacıenbiya Mahallesi Hacıenbiya türbesi bitişindeki 607 ada 8 parselde yapılan plan tadilatı ile park (yeşil alanın) arsaya dönüştürülmesini öngören talep oybirliğiyle İmar Komisyonuna sevk edildi.Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1094 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para