06 Haziran 2018, 16:25 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başkan Polat'tan iftar yemekleri

Başkan Polat'tan iftar yemekleri

Ferda Polat Şehit yakınları, gaziler ile muhtarlar için iftar düzenledi...


ŞEHİT YAKINLARINA VE GAZİLERE VERİLEN İFTAR

MUHTARLARA İFTAR

Ferda Polat Şehit yakınları, gaziler ile muhtarlar için iftar düzenledi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayının 15’inde Belediye tarafından Şehit Ailelerine, Gazilere ve yakınları ile Öksüz ve Yetimlere iftar verildi.

İftarın ardından Belediye Başkanı Ferda Polat kısa bir konuşma yaptı.

SİZLERLE OLMAK BİZE BÜYÜK MUTLULUK VERİYOR
Konuşmasında; “Sizlerle olmak bize büyük mutluluk vermektedir” diyen Belediye Başkanı Ferda Polat; “Bir yıl önce hep birlikte bu sofrada biraraya gelmiştik. Bugün yine hamdolsun, bu sofrada hep birlikteyiz. Bizi bugünlere kavuşturan rabbime hamdolsun.

Değerli Şehit ailelerim, Gazilerimiz ve yetim ve öksüzlerimiz sizler için ne yapsak azdır. Sizler, bu toplumun en önde olan en nitelikli insanlarısınız. Çünkü sizler, bu vatanın bağımsızlığı için evlatlarınızı, seve seve canını feda eden ailelersiniz. Şehit Ailelerimize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetimiz elinden gelen bütün imkanları seferber etmektedir ve bundan sonra da etmeye devam edeceklerdir. Bizler de Şereflikoçhisar Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızda olmaya bugüne kadar devam ettik, bundan sonra da devam edeceğiz. Şereflikoçhisar Belediyesi sizlerin kendi kapınız gibidir. Her zaman kapımız sizlere açıktır.

Her türlü ihtiyacınızı elimizden geldiği kadar bütün gayretlerimizle çözmek için çaba sarf edeceğiz. Belki yavrularınızı getiremeyebiliriz ama bir nebzede olsa bu tür etkinliklerde acınızı paylaşmak istiyoruz.
Sizlerle olmak bize büyük bir mutluluk vermektedir. Belki her zaman yanınızda olamıyoruz ama bütün etkinliklerde her zaman yanınızda olmaya çalışıyorum. Bu konuda da eksikliklerimiz varsa bizleri bağışlayın. Katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından bir süre sohbet edildikten sonra iftar programı sona erdi.

* Muhtarlara verilen iftar yemeğine ise, AK Parti Milletvekili Adayı Murat Yıldırım ve hemşehrimiz Murat Köse de katılırken iftar yemeğinden sonra birer konuşma yapıldı.

Feda Polat konuşmasında; İlçe merkezinde hiç yolu olmayan mahallelere sati kaplama yaptıktan sonra köylere de sati kaplama yapılacağını ve sözlerinde durduklarını belirten Belediye Başkanı Ferda Polat; “Değerli muhtarlarım her zaman bize destek oldunuz. Hiçbir zaman bizi yere bakıtmadınız. Her seçimde beklediğimizden daha fazla destek verdiniz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Adayı Murat Yıldırım da; “Biz bugün Şereflikoçhisar’ın problemlerini yerinde gördük. Sanayide problemler varmış. En büyük problem alt yapıymış. Bugün kepçeyi getirdik. İnşallah sanayinin alt yapı problemi çözülecek çünkü bugünden itibaren başladı. Bütün köylerimizin asfalt problemini çözmüş olacağız. Su sıkıntısı olan köylerimiz için talimat verildi onlarında su sorununu çözeceğiz. Takipçisi olacağız” dedi.


  6 Haziran 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1134 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para