30 Mayıs 2018, 14:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

CHP Adayı E. Kerem Oktay esnafları gezdi

CHP Adayı E. Kerem Oktay esnafları gezdi

CHP Adayı E. Kerem Oktay esnafları gezdi...


Cumhuriyet Halk Partisi, Ankara 1.Bölge 6.sıra Adayı Ekrem Kerem Oktay, ilçemizi ziyaret etti.

Oktay, ilk olarak CHP İlçe Binasına geldi. Burada kendisini; CHP İlçe Başkanı M.Celal Ünsal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer karşıladı.

6.Sıra Milletvekili Adayı olan Ekrem Kerem Oktay, adaylığı konusunda; “Bizim için dış ilçe demek istemiyorum merkeze daha uzak ilçeler demek istiyorum. Bunlar bizim için çok kıymetli, son dönemlerde Bütün şehir yasasıyla da durumlarının çok daha olumsuz olduğunu görüyorum. O yüzden buralardan başlamak istedim. En uzak, en ücra köşelerden başlamak istedim.

Temel hedefimiz, inşallah seçilirsek yakın uzak demeden bütün İl sınırının Vekili olarak hizmet etmek ve gece gündüz çalışmak. Buradan Şereflikoçhisar halkımıza, hürmetlerimi iletiyorum.”dedi.

SİYASİ KARİYERİ
 Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilim ve Kamu Yönetimi mezun olan Ekrem Kerem Oktay, Avrupa’da iktisat üzerine mastır yaptı. 10 yıla kadar Araştırmacı olarak görev aldı. Sonra Harvard Üniversitesinde Siyaset Bilimi ikinci mastırını yaptı. 2005 yılında Gençlik Kollarından bu tarafa CHP’de siyaset yapıyor. 4 Dönem Parti Meclis Üyeliği yaptı. 2011 yılında da 2.Bölge 6.sıra Milletvekili adayıydı.

ÇARŞI ESNAFI ZİYARETİ
Parti binasında bir süre sohbet eden Ekrem Kerem Oktay, çarşı içindeki esnafları ziyaret etti.

Ziyarette, vatandaşların genel sıkıntısı çarşının içi olurken CHP’ye destek isteyen Ekrem Kerem Oktay da, CHP seçildiği zaman Türkiye kurtulacak dedi.

Ekrem Kerem Oktay, facebook sayfasından da; “Şereflikoçhisar’dayız. Çarşı caddesinin hali 6 aydır böyle. Afet  yeri  gibi. Geçirdikleri  felaketin adı AKP. Yol yapmayı seçim sonrasına bırakmışlar. Halka seçime kadar böyle yaşa diyorlar. Bu bile seçim tehdidi. 24 Haziran’da bu zihniyeti değiştireceğiz. Türkiye kurtulacak”şeklinde paylaşımda bulundu.

  31 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1004 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.049 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]