30 Mayıs 2018, 13:59 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mustafa Tuna el de sallamadı!

Mustafa Tuna el de sallamadı!

Mustafa Tuna el de sallamadı!...


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 24 Mayıs 2018 Perşembe günü Evren’i ziyaret etti, düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Mustafa Tuna’nın Evren’e geçerken İlçemize uğramaması ve Evren ziyaretinin kamuya duyurulmaması farklı değerlendirmelere, yorumlara neden oldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı’nın katıldığı Evren’deki iftar yemeğine İlçemiz İlçe Başkanı ve İlçemiz Belediye Başkanının da iştirak etmemesi, ‘iki ilçenin AKP yöneticilerinin arasında bir kırgınlık mı var?’ sorusunu gündeme getirdi.

Şereflikoçhisar ile Evren Yerel Yöneticileri arasında var olduğu israrla vurgulanan rekabetin, bu yemekte açıktan görüldüğünü belirten siyasi çevreler, Şereflikoçhisar’da verilmesi düşünülen ve Mustafa Tuna’nın da katılacağı belirtilen iftar yemeğine AKP Evren İlçe Başkanı ile belediye başkanının davet edilip edilmeyeceği de merak konusu.

Evren’deki Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın da katıldığı iftar yemeğine; “çağrılıp çağrılmadıkları ya da yemekte neden olmadıkları” sorusuna cevap vermekten kaçınan İlçemizdeki AKP yöneticileri ve belediye başkanının, yakın çevreye davet edilmediklerini söylediği belirtiliyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı’nın Evren ziyaretiyle ilgili basına da bilgi verilmemişti.


   31 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1489 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


arif olan
şereflikoçhisar da kim var ki neye uğrayacak.melih gökçek te bunları adam yerine koymuyordu şimdi buda koymuyor.sorsan mangalda kül bırakmazlar.işin garibi bunlarda utanacak yüz yok.daha birde çıkıp meydanlarda dolaşıyorlar yeniden adaylık kovalıyorlar.büyükşehirden şimdiye kadar ne kopardın ki bundan sonra ne alacaksın.koçhisarımızı bitire bitire bir avuç koydun yetmedi mi.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat