16 Mayıs 2018, 14:40 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İYİ Parti aday adaylarının ziyareti

İYİ Parti aday adaylarının ziyareti

İYİ Parti aday adaylarının ziyareti...


İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nı Milletvekilleri Aday Adayları ziyaret ediyor.

Ankara Milletvekili Aday Adayı Necati Alsancak, Ankara 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Şahin ile birlikte İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Milletvekili Aday Adayı Necati Alsancak’ı, İlçe Başkanı Avni Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe binasında karşıladı.

Neden Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Necati Alsancak; “16 yıllık süreç içerisinde bu iktidarın Kamu çalışanlarına, vatandaşa nasıl bir baskı uyguladığını çok bariz bilen birisiyim. Onun için buraya da onların yaptığı bu olumsuzluklar karşılığında vereceğimiz mücadelede bir nebze katkımız olursa diye geldik. Aday olduk. Destek verirseniz memnun oluruz.                                     

16 yıldır verdiğimiz mücadelede; işsizin hakkını savunduk, çiftçinin hakkını savunduk, esnafın da hakkını savunduk. Milli gelirde herkese eşit şekilde pay verilmesi gerektiğini savunduk. Eğitim sisteminin ve sağlık sisteminin bozulması konusunda verdiğimiz mücadele için,
Bu konularda yapılan yanlışları Genel Başkanımız Meral Akşener’in seçilmesiyle bu yanlışların düzelebilmesi için vereceği mücadeleye bizde bir katkı sağlayabilirsek ne mutlu diye düşünüyoruz”dedi.

Milletvekili Aday Adayları Necati Alsancak ve Mehmet Ali Şahin, İYİ Parti İlçe binasında partililerle sohbet ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.

ÜÇLER UĞURLU’NUN ZİYARETİ
İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Üçler Uğurlu da İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Hem destek istediği hem de neden Milletvekili Aday Adayı olduğunu belirten Üçler Uğurlu; “İktidarın seçiminin bütün masrafını esnafa yüklediğini, şuanda basın yoluyla herkesin hipnotize edildiğini, Şeker fabrikalarının satıldığını, Türkiye’de en büyük şeyin yolsuzluk ve israf olduğunu, hırsızlığın ve insafın önlendiği zaman %50’nin kesin alınacağını söyleyerek; “Türkiye inşallah İYİ olacak. 24 Haziran’da tekrar gelirlerse tek adamlık gelecek. Bunun sonu diktatörlüktür. Meclisin hiçbir hakkı kalmayacak. Herşey iki dudağının arasında olacak. Bu ülke bizim gidecek başka bir yerimiz yok. Bu seçim önemli “ dedi ve kendisine Adaylık konusunda partililerinden destek istedi.

  17 Mayıs 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1129 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


şimdi bu arkadaşların reisi meral akşenermi ;) eski mhp li arkadaşlar ;)))
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat