16 Mayıs 2018, 14:38 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

AK Parti Vefa Yemeği Düzenledi

AK Parti Vefa Yemeği Düzenledi

AKP Vefa Yemeği Düzenledi...


AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Vefa Yemeği düzenlendi.

Yemekte; Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, eski il Başkanı 27.Dönem Milletvekili A.Adayı Mustafa Nedim Yamalı, İl Başkan Yardımcıları Bünyamin Ateş ile Cemal Güngör, Belediye Başkanı Ferda Polat, İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Parti’nin kuruluşundan günümüze kadar İlçe Teşkilatında görev almış Partililer katıldı.

ERKAN SEYHAN’IN KONUŞMASI:
Vefa Yemeğinde ilk konuşmayı İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptı. Seyhan konuşmasında; “Ben AK Parti teşkilatlarının bir aile olduğunu ifade etmişimdir. Bu ailenin laf dinlemez, bildiğini okuyan büyükleri de olacaktır. Bu ailenin eve şikayet getiren gençleri de olacaktır. Bu ailenin söz dinlemeyen küçükleri de olacaktır. Ama hiç birimiz kızsakda, kırılsakda hiçbir aile ferdinin zarar görmesini istemeyiz.

Biz Ak Parti Şereflikoçhisar Teşkilatı olarak seçim standını verdikten sonra sahaya indiğimiz her gün en az 510 ev ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu ziyaretlerde Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletiyoruz. Hamdolsun Şereflikoçhisar’da çok güzel olan bir ilgi, alaka ve teveccüh var. Bu bizleri daha da güçlü kılıyor. Bununla beraber ben seçim sürecine start verdiğimiz günden beri, sağolsun Belediye Başkanım bizlere gerekli lojistik destekleri sağlıyor kendisine teşekkür ediyorum.

Mustafa Nedim Yamalı Başkanım ve Hakan Han Özcan Başkanım, Ankara’nın değil en çok Şereflikoçhisar’ın abisi olmuşlardır. Şereflikoçhisar’ı kendi öz evlatları olarak gördükleri için sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu evlatlarınız yüzünüzü hiçbir zaman kara çıkarmayacak. Şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

BELEDİYE BAŞKANI FERDA POLAT;
Belediye Başkanı Ferda Polat yaptığı konuşmasında; “Zorlu bir sürece girdik. Bunu da el birliğiyle, kardeşce bu süreci atlatmamız gerekir. Belediye Başkanına kızmış olabilirsiniz, İlçe Başkanına kırılmış olabilirsiniz, Belediye Meclis Üyemize kırılmış olabilirsiniz, diğer görev yapan arkadaşlara sitem edebilirsiniz ama hepinizin bildiği gibi gün o gün değil. Gün birlik ve beraberlik içerisinde bütün şer odakları birleşmiş iken bizlerde kardeş olarak birleşip bu şer odaklarını yok etmemiz gerekir. Tabi her şeyin bir hesap günü vardır. Onun için bugün hesap günü değil, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında ve onu yeniden Cumhurbaşkanı seçme günüdür.
Biz, seçim stardını verdik. Kapı kapı dolaşıyoruz. Sahaya indiğimiz zaman bir sorun görünmüyor. Ama tabi biz bu sorun yok diye kesinlikle çalışmazmalık yapmayacağız.
SKM’miz İlçe binamızda kurulmuştur. İki tane de seçim bürosu açtık. Allah izin verirse sabah 08.00’dan gece 12.00’a kadar açık. Her türlü hizmeti verecektir.
Bugün bu salonda bütün arkadaşlarımla beraber görev yaptım. Uzun yıllar, hiçbir arkadaşımın ben burada kırgın ve küskün olduğunu kesinlikle inanmıyorum.
Bütün şer odakları birleşti. Bu şer odaklarının yuvasını dağıtmak AK Parti teşkilatlarının asli bir görevidir. Allah’ın izniyle Şereflikoçhisar her zaman olduğu gibi üzerine düşeni yapacak. Hiçbir zaman kaygımız yok” dedi.

MUSTAFA NEDİM YAMALI;
27.Dönem Milletvekili A.Adayı Mustafa Nedim Yamalı; “16-17 senedir hep beraber içerden ve dışarıdan gelen ağır saldırılara rağmen çok şükür Allah’ın izniyle, Allah’ın yardımıyla bugünlere kadar geldik. Başımızda bir dünya lideri var. Liderimiz Recep Tayip Erdoğan. Bununla gurur duyuyoruz. Onu takip ediyoruz. Onun yanında, peşinde, arkasında, ona destek olmaya devam ediyoruz.
Liderimiz bir dünya lideri, önderimiz 24 saat çalışıyor, elinden geleni yapıyor. Ama şunu hepimizinde bilmesi lazım. Burdaki arkadaşlarımız olmasa, Koçhisar’daki arkadaşlarımız ilçe binasını tutmasa, bu toplantılar yapılmasa, arkadaşlarımız Koçhisar’ı kapı kapı dolaşmasa seçim günleri sandığın başında sabahlara kadar mücadele edilmese yani buradaki arkadaşlarımız olmasa emin olun ne %50’ler alınır, ne %40’lar alınır ne %30’lar alınır. Bugün çok şükür Allah’ın yardımıyla bugünlere geldiysek, bunlar bu akşam burada olan arkadaşlarımızın sayesinde. O yüzden tabi bütün arkadaşlarımıza, tabi şükranlarımızı borçluyuz.

“Şereflikoçhisar’da ilçe Başkanıyla buradaki arkadaşlarımızın herhangi biri arasında sorumluluk açısından hiçbir fark yoktur. Burada 300 kişi var. 300 tane İlçe Başkanı, 50 kadın kolları başkanı, 100 kişi Gençlik Kolları Başkanı.Herkes İlçe Başkanımız kadar Belediye Başkanımız kadar sorumluluk sahibi. Sorumluluk hepimizde aynı” diyen M.Nedim Yamalı; “Biz bu milletin örgütlü temsilcileriyiz. Bu milletin yegane örgütlü temsilcisi Ak Parti’dir. Bu milletin yegane örgütlü temsilcileri AK Partililerdir. Bir milleti temsilen bu çalışmalar içerisinde olduğumuzu bilmemiz gerekiyor.
Yine bir seçim var. Bu seçim çok önemli. Çünkü hepimiz biliyoruz, AK Parti’ye 2001 yılında çok büyük bir ihtiyaç vardı. AK Parti memleketi uçurumun kenarından kurtardı. Ama bugün AK Parti’ye 2001’den daha fazla ihtiyaç var. Ağır saldırılar altındayız. Güneyimizde savaş var. Amerika, Fransa, Rusya, İngiltere, Almanya yine büyük hesaplar peşinde ve bu hesapları önleyecek kişi Recep Tayyip Erdoğan ve tek parti Ak Parti.

O nedenle AK Parti’ye 16 sene öncesinden daha fazla ihtiyacımız var. En büyük değerimiz birlik ve beraberliğimizdir. En büyük kuvvetimiz birlik ve beraberlik içerisinde bu çalışmaları devam ettirmemizden gelir. İnşallah şuana kadar olduğu gibi başımıza gelen her türlü şeyin altından da kalkarız. AK Parti çok büyük bir parti. Dünyanın en önemli siyasal kuruluşlarından birisi. Bu gücümüzüde inşallah devam ettiririz diyorum”şeklinde konuştu.

HAKAN HAN ÖZCAN;
Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan da; “4-4,5 yıldır İl Başkanımızla Nedim Başkanımızla beraber hamdolsun Ankara teşkilatlarında çok büyük bir ivme kat ettik. Bu ivmeyle beraber tecrübesiyle, birikimiyle hem şahsımıza hem de teşkilatlarımıza çok büyük katkıları oldu Nedim Başkanımızın. Bugünde kutlu bir yola çıkartmış olduk İl Başkanımızı.
Teşkilatlarımızla biz büyük bir aileyiz. Sıfatların hiçbir önemi yok ama her zaman Ankara Teşkilatları olarak birbirimizi koruyup, kollayıp ve eksikliklerimizi tamamlayıp, şehir olarakta, teşkilat olarakta her zaman Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik duracağız.
Bu zamana kadar durmuş olduğumuz gibi inşallah 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde seçeceğiz. Ama milletvekilleri sayısı olarakta bilhassa Ankara’dan birinci bölgeden, 2.bölgeden, 3.bölgeden olmak kaydıyla çok sayıda milletvekili çıkartacağız, meclise göndereceğiz.
Bizler Nedim Başkanla beraber görev yapıyorduk. Teşkilat Başkanlığı görevindeydik. Buranın bu toprakların bir çocuğu olarakta desteklerinizi hassaten bekliyorum. En büyük destek Koçhisar’daki sandıkları tulum çıkartmamızdır. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Konuşmalardan sonra İlçe Teşkilatı tarafından hem Mustafa Nedim Yamalı Başkan’a hem de Hakan Han Özcan Başkan’a tuzdan yapılmış ay yıldız plaketi verildi.


  17 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1012 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


çok düşman biriktirdi şu yemek masasında oturanlar tabi bunun meyvesinide 24 haziranda alacaklar ayrıca parti başkanlığı için bu arkadaşın yaşı küçük ve hayat tecrübesi yok
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat