16 Mayıs 2018, 14:28 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kargın Federasyon yönetiminde

Kargın Federasyon yönetiminde

Kargın Federasyon yönetiminde...


Abdullah Kargın Muhtarlar Federasyonu yönetiminde.

İlçemiz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sarıkaya mahallesi muhtarı Abdullah Kargın, yapılan Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonunun Olağan Genel Kurulu sonucu tekrar Başkan Yardımcısı oldu.

Delege olan 12 muhtar ile Genel Kurula katıldıklarını belirten Abdullah Kargın; “Genel Kurulu sonucu Türkiye Muhtarlar Derneği Muhtarlar Federasyon Başkan Yardımcılığına tekrar seçildim.
Muhtarlarımızın özlük hakları için Ankara’da milletvekillerine, Bakanlara, Meclis Başkanına, Anayasa Mahkemesi Başkanına, Siyasi Parti Başkanları ziyaret edilerek muhtarlarımızın özlük hakları konularını içeren dosyalar bir fiil verilmiştir. Bu çalışmamız neticesinde muhtarlarımızın maaşları iyileştirilmiştir. Genç muhtarlarımız sosyal güvenceye devlet tarafından kavuşturulmuştur.
Tüm muhtarlarımızı görevde olan veya olmayan silah taşıma harcı kaldırılmıştır. Bunlar gibi daha çok sorunları gidermek için mücadele vereceğiz” dedi.

30 yıldır Mahalle muhtarlığı, 15 yıl Şereflikoçhisar Muhtarlar Derneği Şube Başkanlığı, 13 yıldır Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, 4 yıldır Çiftçi Koruma Başkanlığı, 15 yıldır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın mütevelli heyeti üyesi olduğunu ve İnsan Hakları Komisyonu üyesi olduğunu ve bu görevleri layıkıyla yerine getirmenin gururunu yaşadığını belirten Kargın, Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyon Başkan Yardımcılığına tekrar seçilmemden dolayı da ayrıca mutluyum” dedi.

  17 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 867 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


MEMLEKETE NE KAZANDIRDIN DİYE SORMAK LAZIM
Korkan vatandaş
Birisi insan haklarından mı bahsetmiş?Vah kine vaaah!..Bugüne kadar yaptıklarını sıralamak yerine;artık yakınlaşan öbür taraf için azıcık hazırlık yapsan..Helede İNSAN HAKLARI sözkonusu olduğunda biraz sus yaa.Yetti.Suratındaki iyilik makyajını silmekle başlasan.Belki o zaman hakkına girdiklerinden merhamet dilenme yüzün olur ahirette.Yada madem devam edeceksin bu işlere,hicbiryerde konuşmada insanları çileden çıkarma.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat