16 Mayıs 2018, 14:14 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Öğrencilere ödülleri verildi

Öğrencilere ödülleri verildi

Liselerarası yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi...


Liselerarası yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

2017-2018 Eğitim – Öğretim yılı liselerarası yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödül töreni düzenlendi.

Badminton, Masa Tenisi, voleybol ve futbol yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ve takımlar ise şöyle;

Badmintonda kızlar arasında 1.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Yağmur Turunç ile badmintonda erkeklerde 1.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Yusuf Salih Çetin, Masa Tenisi kızlarda 1.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Seda Çalışkan, Masa Tenisi erkeklerde 1.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Kemal Utku Mutlu, Voleybolda kızlarda 1.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi ile voleybolda erkeklerde birinci olan Tuzgölü Anadolu Lisesi ve Futbolda 1.olan Tuzgölü Anadolu Lisesi.

Badmintonda kızlarda 2.olan Dr.Sabiha Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Dilara Doğan, badmintonda erkeklerde 2.olan Anadolu Lisesi öğrencisi Muhammed Emin Başaran, Masa tenisi kızlarda 2.olan Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Neslihan Özdemir, masa tenisi erkeklerde 2.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Ufuk Karagöz, Voleybolda kızlarda 2.olan Dr.Sabiha Uzun Sağlık Meslek Lisesi ve voleybolda erkeklerde 2.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi.

Badmintonda kızlarda 3.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Gülnur Altınsoy, Badmintonda erkeklerde 3.olan Dr.Sabiha Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi İbrahim Kandemir, Masa Tenisi kızlarda 3.olan Dr.Sabiha Uzun Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Sümeyye Seyit, Masa Tenisi erkeklerde 3.olan Tuzgölü Anadolu Lisesi öğrencisi Asif Gülücü, Voleybol kızlarda 3.olan Tuzgölü Anadolu Lisesi ve Voleybolda erkeklerde 3.olan Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

Badmintonda kızlarda 4.olan Anadolu Lisesi öğrencisi Kübra Doğan, Badmintonda erkeklerde 4.olan Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Salih Demir, Masa Tenisi kızlarda 4.olan Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Aslıhan Özdemir, Masa Tenisi erkeklerde 4.olan Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Halil Nuh Ünal, Voleybolda kızlarda 4.olan Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Voleybolda erkeklerde 4. olan Şehit Murat Alkan Mesleki ve Teknik anadolu Lisesi. 

   17 Mayıs 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 795 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat