02 Mayıs 2018, 13:28 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Spor Musabakaları sona erdi

Spor Musabakaları sona erdi

2017-2018 Yılı Ortaokullar Arası Spor Müsabakaları Ödül Töreni Yapıldı...




2017-2018 Yılı Ortaokullar Arası Spor Müsabakaları Ödül Töreni Yapıldı.

2017-2018 yılı ortaokullar arası spor müsabakaları ödül töreni şehir stadında yapıldı.

Öğrencilere madalya ve kupaları; İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, Şube Müdürü Şahin Sert, Şube Müdürü Murat Turan, Şehit Figen Gündüz YBO Müdürü Şükrü Alıcı, İbrahim Baltacı Ortaokulu Müdürü Musa Doğan, Abdulbaki Ünlü  İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yusuf Düğer ve Çalören Şehit Polat Özbek Ortaokulu Müdürü Bekir Öztürk tarafından verildi.

Badminton, masa tenisi, voleybol ve futbol dallarında ilk 4´e giren öğrenciler ve takımlar ise şunlar;

Badmintonda;  erkeklerde 1. Cumhuriyet Ortaokulu - Muhammet KESKİN, kızlarda 1. İbrahim Baltacı Ortaokulu - Hiranaz KILIÇ.

Masa tenisinde; erkeklerde 1. Abdulbaki Ünlü İHO - Ahmet ALTINDAĞ, kızlarda 1. Cumhuriyet Ortaokulu - Sevilay ÖZBEK,

Voleybolda; erkeklerde 1. İbrahim Baltacı Ortaokulu, kızlarda 1. Abdulbaki Ünlü İHO,
Futbolda; erkeklerde 1. Abdulbaki Ünlü İHO,

Badmintonda; erkeklerde 2. Abdulbaki Ünlü İHO - Murat BEDİR, kızlarda 2. Cumhuriyet Ortaokulu - Fatma YILDIRIM,

Masa tenisinde; erkeklerde 2. Toki Ortaokulu - Murat AÇIKEL, kızlarda 2. Cumhuriyet Ortaokulu - Fermude YILMAZ,

Voleybolda; erkeklerde 2. Cumhuriyet Ortaokulu, kızlarda 2. Cumhuriyet Ortaokulu,
Futbolda; erkeklerde 2. Şehit Figen Gündüz YBO,

Badmintonda; erkeklerde 3. İbrahim Baltacı Ortaokulu - Hamit Baran KILIÇ, kızlarda 3. Cumhuriyet Ortaokulu - Sevilay ÖZBEK,

Masa tenisinde; erkeklerde 3. Toki Ortaokulu - Ahmet BATUHAN, kızlarda 3. Şehit Figen Gündüz YBO - Özleyiş KANTAROĞLU,

Voleybolda; erkeklerde 3. Abdulbaki Ünlü İHO, kızlarda 3. İbrahim Baltacı Ortaokulu,
Futbolda; erkeklerde 3. Cumhuriyet Ortaokulu,

Badmintonda; erkeklerde 4. Cumhuriyet Ortaokulu - Nihat DEMİR, kızlarda 4. İbrahim Baltacı Ortaokulu - Beyza ÖZTAŞ,
Masa tenisinde; erkeklerde 4. Toki Ortaokulu - Adem KANDEMİR, kızlarda 4. Cumhuriyet Ortaokulu - Fatma YILDIRIM,
Voleybolda; erkeklerde 4. Şehit Figen Gündüz YBO, kızlarda 4. Çalören Şehit Polat Özbek Ortaokulu,
Futbolda; erkeklerde 4. İbrahim Baltacı Ortaokulu.


    3 Mayıs 2018



Yönetici tarafından yazılan bu haber, 607 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri




İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Şehirler arası nakliyat istanbul otomatik garaj kapısı evden eve nakliyat replika saat