25 Nisan 2018, 14:59 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başkan Seyhan'dan seçim açıklaması

Başkan Seyhan'dan seçim açıklaması

Seyhan'dan seçim açıklaması...
AK Parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan, Başbakanı ilçemize davet ettiğini açıkladı.

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, basın toplantısı yaparak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için bir açıklama yaptı.

Pazar Günü Başbakan Binali Yıldırım ile de görüştüğünü ve Şereflikoçhisarlılara selam gönderdiğini belirten İlçe Başkanı Erkan Seyhan, kendisini İlçeye davet ettiğini söyledi.

 “24 Haziran seçimlerinde Şereflikoçhisar’ın üzerine düşeni yapacağından hiçbir endişemiz yoktur” diye konuşan Başkan Erkan Seyhan, yaptığı açıklamasının tamamında şunları dedi;

“24 Haziran 2018 tarihinde erken seçim yapılması kararı alınmıştır. İnanıyorum ki, aziz milletimiz 16 Nisan 2017 tarihinde başlattığı Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine 24 Haziran’da sahip çıkacaktır.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli istikrarı sürdürmek, güvenle yarınlara yürümek için 2017 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı referandumunu bir an önce hayata geçirerek Ülkemizin istikbali için 24 Haziran 2018 tarihinde erken seçim kararı almıştır.
Hain emelleri olanlar iyi bilmeliler ki artık istediklerini yapacakları bir Türkiye yok. Kendi çizgisini belirleyen, bölgesinde güçlü dünyada söz sahibi her türlü şer odaklarıyla başarıyla mücadele eden bir Türkiye var. Bizlerde yedi düvele meydan okuyan; “Dünya Beşten büyüktür“, çocuk katillerine “siz katilsiniz” diyebilen ve daha güçlü bir Türkiye için ve gecesini gündüzüne katan İslam Ülkelerinin ümidi Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak boynumuzun borcudur. Ak parti Şereflikoçhisar teşkilatı olarak her zaman olduğu gibi yine hazırız.
Saha çalışmalarımızı sadece seçim zamanları değil her zaman olduğu gibi sürdürüyoruz. Nerede tutulmayı bekleyen bir çift el varsa tutmaya, nerede gülmeyi bekleyen bir çift göz varsa güldürmeye, zalimin karşısında, mazlumunda yanında olmaya devam edeceğiz.
24 Haziran seçimlerinde Şereflikoçhisar’ın üzerine düşeni yapacağından hiçbir endişemiz yoktur. 24 Haziran seçimlerinin; ilçemize, Ankara’mıza ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum."


   26 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1206 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para