18 Nisan 2018, 14:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Levent Gök ilçemizi ziyaret etti

Levent Gök ilçemizi ziyaret etti

Levent Gök ilçemizi ziyaret etti...
Levent Gök pazarı gezdi, partililerle görüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Bölgemiz Milletvekili Levent Gök, Cumartesi günü ilçemize gelerek hem Pazar esnafını ziyaret etti hem de partililer ile biraraya geldi.

PAZAR YERİNİN ÜSTÜNÜ YAPIN
Milletvekili Levent Gök’ü, CHP İlçe Başkanı M.Celal Ünsal ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladıktan sonra beraber Pazar esnafını ziyaret ettiler.

Ziyarette pazarcılar en çok Pazar yerinin üstünden yağmur sularının aktığı için gölet oluştuğunu dile getirerek Pazar yerinin üstünün yapılmasını ve ilçeye herhangi bir yatırım yapılmadığını dile getirdiler.

BASIN AÇIKLAMASI
Milletvekili Levent Gök, Pazar esnafını ziyaretin ardından Pazar yerinde bir basın açıklaması yaptı. Gök açıklamasında şunları kaydetti;

“Ankara’nın bütün ilçelerini gezerek Türkiye’deki sorunları ve özellikle yurttaşlarımızın yaşam biçimlerini yerinde saptayarak Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm yurttaşlarımıza çözüm yollarımızla beraber önerilerimizin neler olacağını anlatmaya gayret ediyoruz.

Bugün de Şereflikoçhisar ilçemizde Pazar yerini gezdik, gördükki esnafımızın yeterli bir müşteri yoğunluğu olmadan bir Pazar geçiriyor. Bu Türkiye’nin hemen her yerinde öyle. Üretici ürettiğinin hakkını alamıyor. Geçen hafta Polatlı’daydım. Bir çok üreticinin tonlarca soğanını yere bırakarak çürümeye terkettiğini üzülerek gördüm.

Türkiye’de tarımla uğraşan kesim ne yazıkki çok kırgın ve üzgün.
Dün de Haymana İlçesinde gördüğümüz gibi bir süt üreticisi, sütlerini yere dökerek iktidarı protesto etti. Tablo acı, tablo vahim. Biz de Türkiye’nin bu içine sürüklendiği durumda, doların geldiği noktayı dikkate alarak mazota ve benzine yapılacak zamlarında her gün artan bir oranda artmasını dikkate alarak Türkiye’de yoksullaşma sürecinin giderek arttığını saptıyoruz. Bu vahim bir tablo.

Türkiye iyi yöneltilmiyor. Türkiye’de yaşayan insanlar mutsuz. Türkiye’de yaşayan insanlar, giderek daha fazla bir yoksulluğa bürünüyorlar. Bunları kırmak, halkımızın elindedir.

Önümüzde yaklaşan yerel seçimler var. Daha sonra Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi var. Halkımızın kendi çıkarlarını koruyacak bir iktidarı iş başına getirmesi, Cumhurbaşkanı adayını seçmesi ve yerel yönetimlerde az önce Koçhisar’da da gördüğüm gibi Pazar yerinin üstünün ne kadar feci bir tablo olduğu herkes tarafından söyleniyor, bizde görüyoruz. Halkımızın sorunlarını sahip çıkacak yerel yöneticileri iş başına getirmeleri gerekiyor.

Bende bu anlamda örgütümle bu görüşlerimi beraber paylaşacağım ve Ankara’da hem Koçhisar’da hem diğer ilçelerimizde hem de Ankara Büyükşehir Belediyesine ilişkin görüşlerimi, bugün Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla beraber paylaşarak bir süreci ortak bir akılla yürütmeye çalışacağız.

Önemli olan Türkiye’nin menfaatleridir. Önemli olan Türkiye’nin kutuplaşmadan arındırılmasıdır. Bunlara gayret ediyoruz ve karış karış her yeri gezerekte yurttaşlarımızın sorunlarına tercüman olmaya çalışıyoruz.

Umuyor ve diliyorum ki; Türkiye, bu 16 yıllık AKP iktidarının geldiği noktada kabuğunu kıracak ve gerçekten halkın iktidarını yaratacaktır.”


Açıklamadan sonra Milletvekili Levent Gök, partililer ile biraraya geldikten sonra ilçemizden ayrılarak Evren’e gitti.


   19 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1104 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para