18 Nisan 2018, 13:19 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Olmasını isterim

Olmasını isterim

Olmasını isterim...


   Geçtiğimiz 16 yıllık süreç içerisinde ve AKP’nin devri iktidarında yapılan genel seçimlerde tanık olduğumuz hususlardan en göze çarpanı, koalisyon iktidarlarının adeta bir öcü gibi gösterilmesi ve istikrar için tek başına AKP iktidarının şart olduğu yönünde yapılan manipülasyonlardı.

   Keza, yerel seçimlerde de hizmetin gelmesi için yerel yönetimin iktidar partisiyle aynı partiden olması gerektiği yönünde sarf edilen yönlendirici ifadelerdi.

   Şimdi bu cümleler ışığında ve geçen süreç içerisinde oluşan genel fotoğrafa baktığımızda iş-aş ve geçim sıkıntılarından dolayı yaşanılmış ve yaşanılan olumsuzlukları, artık neredeyse zamsız günümüzün olmadığı gerçeğini, aile yuvalarında dikkati çeker nitelikte son bulan dağılmaları ve ahlaksızlığın her türlüsünün baş göstermesi gibi olumsuzlukları dikkate aldığımızda; diyebilmek mümkündür ki istikrarın, maddi ve manevi kalkınmanın mutlak ölçütü tek başına iktidar olmak değildir!

   Ve 16 yıllık süreç içerisinde her genel ve yerel seçimlerde mevcut iktidar partisinin birinci çıktığı ilçemizin gelişmişlik açısından bugün gözleri büyüleyecek bir seviyeye ulaşmadığı da dikkatlerdedir!

   Medya manipülasyonlarına aldanıyor, yönlendirici etkiye kapılıyor ve sonunda zararını da kendimiz çekiyoruz.

   Kendisi aktif siyaset içerisinde olur mu olmaz mı orasını bilmiyorum ama ben şahsen, hiçbir medya manipülasyonuna kapılmadan imkanlar dahilinde kitaplarını, Milli Çözüm Dergisindeki yazılarını ve internet aracılığıyla konferanslarını takip etmeye çalıştığım Milli Çözüm Dergisinin başyazarı, araştırmacı yazar ve siyaset bilimci Sayın Ahmet Akgül Hocanın, Türkiye’mizin yönetimi hususunda en yetkili söz sahibi olmasını isterim.

   Hatta ve hatta normal süresi 2019 yılı olan büyük ve tarihi bir dönüşüme vesile olacağına inandığım genel seçimin, 2019 yılında değil bu yıl içerisinde olmasını da isterim.


  19 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1213 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para