11 Nisan 2018, 13:49 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yiğitbaşı Tuz Makineleri Konya Fuarı’nda

Yiğitbaşı Tuz Makineleri Konya Fuarı’nda

Yiğitbaşı Tuz Makineleri Konya Fuarı’nda...
1984 yılında eski sanayide küçük bir dükkanda at arabası tekerleği yapımı ile başlamış olduğu imalat sanayine  daha sonra demir doğrama, 1990’dan sonra tamamıyla kendi tasarım ve imalatı olan tuz makinelerini günün getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirerek üretmeye devam eden Yiğitbaşı Tuz Makineleri,  20-24 mart tarihleri arasında yapılan 16 Konya Tarım fuarına katıldı.

İlçemiz reel sektörü adına gurur duyacağımız Yiğitbaşı Tuz Makineleri, yapmış olduğu tuz makineleri ile Ortadoğu ülkelerine ve yakın zamanda Güney Kore’ye yapmış olduğu römorklarla ilçemizin adını duyurmuştu.

Yiğitbaşı Tuz Makineleri adına gazetemize açıklama yapan Emrah Yiğitbaşı “Ülkemizin farklı yerlerinde düzenlenen bu fuarlarla markamızın tanıtımını ve müşteri portföyümüz arttı. Firmamızın 16 ilde 22 adet bayii var. İlçemizin de sahip çıkmasını bekliyoruz” dedi.

Yiğitbaşı, yurt dışına yapmış oldukları ihracatla ilgili olarak da  şöyle dedi. “Konya Tarım Fuarında bağlantı kurduğumuz Güney Koreli müşterilerimizle römork bağlantısı yaptık.12 adet römorkun teslimini gerçekleştirdik. Firmamız ve ilçemiz adına onur verici bir durum.”

Bu yıl ikinci defa aracı kullanmadan, Konya Fuarına katılan işletmelerinin, kendi müşterilerini ağırladıklarını belirten Emrah Yiğitbaşı “20-24 Mart tarihleri arasında yapılan 16. Tarım Fuarına da Yiğitbaşı makine olarak katılım sağladık. Fuarda çift dingilli, tandem, havuz tipi olmak üzere üretim yapmış olduğumuz  üç farklı model römorkumuzu sergiledik.Yeni tip kaynaksız şase modellerimiz de fuar esnasında büyük ilgi topladı.

Ülkemizin en büyük tarım fuarı olma özelliği taşıyan Konya Tarım Fuarını ortalama 1 milyon civarında ziyaretçi gelmiştir. Bu bizim için büyük bir fırsat oldu.Yurt içi ve yurt dışı bağlantılar yaptık. Bölgeye hitap ederken ülke genelinde bağlantılar kurarak ulusal çapta bayi ağımızı genişlettik. Fuar genelinde 12 ilde 13  yeni bayii ile yeni anlaşmalar imzaladık. Her geçen gün büyüyen,desteklerini esirgemeyen tüm bayii,dost ve müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz” dedi.


  12 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1386 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]