11 Nisan 2018, 13:41 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Doğalgaz kutusu kazaya neden olmuş!

Doğalgaz kutusu kazaya neden olmuş!

Doğalgaz kutusu kazaya neden olmuş!...
İstiklal mahallesi sakinlerinden Atalay Düğer, Başkent Gaz tarafından döşenen kutunun yerinden şiyetçi oldu ve kaldırılması için dilekçe verdi.

Kutunun apartmana ait otopark’a konduğunu ve iki defa kazaya neden olduğunu belirten Atalay Düğer, İlçeye yaptığı başvurudan sonuç alamadığı için durumu Ankara’ya ilettiğini belirtti.

Düğer’in dilekçesi şöyle:

Ş.Koçhisar Başkent Doğalgaz İşletme Müdürlüğüne
İstiklal Mahallesi, Gül Sokak’da  olan 24 nolu Erdil Apartmanına Başkent Doğalgaz tarafından yapılan doğalgaz kutusu binanın otoparkına yapılmış olup iki kere kazaya sebebiyet vermiştir.

Oto parka doğalgaz kutusunun yapılması can ve mal güvenliği açısından tehlikeli durumdadır. Olabilecek her hangi bir olumsuz durumdan Başkent Doğalgaz sorumludur.

İvedilikle önlem alınması ve gerekenlerin yapılmasını, yapılan işlerin işin uzman kadroya yaptırılması ve her  zaman risk taşıyan işlemlerden kaçınılmalı ve malzemeden kısmak için insanların güvenliğini tehlikeye atmamalılar.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yönetici: Atalay DÜĞER

Yukarıdaki resimde kutunun konduğu ve araçların park yeri görülüyor. Buna göre kazanın nasıl olduğuna ise bir anlam verilemiyor.  12 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1245 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


defolu
arkadaş o kutu oraya konulurken nerdeymiş. yeni mi gelmiş aklına
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]