04 Nisan 2018, 13:56 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Medya ne gösterirse...

Medya ne gösterirse...

Medya ne gösterirse...


  Ali Babacan’ın bakanlık görevi esnasında, ülkemiz ekonomisinin Ali Babacan’ın sayesinde ayakta durduğu ve ekonomik krizin Ali Babacan’ın sayesinde yaşanılmadığı yönündeki ifadelere, ilçemizde zaman zaman tanık olurdum.

   Benzer yönde eleştirilerim daha önceki bazı yazılarımda da olmuştu ve hafızaları tazelemek adına altını çizmek istiyorum.

   Ali Babacan’ın, ülkemizin ekonomi direksiyonunun başında olduğu sırada özelliklede en gerekli ihtiyaçlar konusunda dış ülkelere muhtaç olmamamız için üretim esaslı güçlü ve milli bir ekonomi modelinin inşası sağlanmış mıdır? YOK.

   Ekonomik kalkınmayı tabana yayma ve iş-aş sıkıntılarından dolayı köylerden-ilçelerden zorunlu olarak büyükşehirlere yapılan göçü durdurma adına, özelliklede belli bir nüfusa ulaşmış her ilçeye en azından birer tane üretim tesisi ve fabrika inşa edilmesi yönünde üretim merkezli bir ekonomi programı uygulanmış mıdır? YOK.

   Bu cümleler ışığında belirtmek gerekirse işbirlikçi medya tarafından öyle istenilmektedir ki, medya ne gösterirse onu gösterildiği gibi sorgusuz-sualsiz kabul edeceğiz!

   Medya koro halinde Ali Babacan diyorsa bizde diyeceğiz ama yok farklı bir isim diyorsa bizde onu diyeceğiz ama hayat pahalılığını da sormayacağız-sorgulamayacağız!

   Bir zamanlar zamanın İstanbul büyükşehir belediye başkanı okuduğu bir şiirden dolayı cezaevine girdiğinde “amaaa bir şiir okudu diye adam hapse atılır mı yav” diyerek oluşturulan mağduriyetin etkisine kapılarak destek olacağız ama öbür taraftan da; siyonizmin pisliklerini en iyi deşifre edenlerden olan merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan hocaya yüz kızartıcı bir suç yükleme sinsiliğinin medya gösterimi olan kayıp trilyon düzmecesi konusunda da, oluşturulan şeytani algının etkisine gireceğiz!

   Ancak! “Ya kardeşim, adı değil Necmettin Erbakan kim olursa olsun, Başbakan yardımcılığı ve Başbakanlık görevlerinde bulunmuş birisi, bir imzasıyla değil trilyonu devlet bütçesiyle, örtülü ödenekle ve verilen ihalelerle katrilyonları cukkalama imkanına sahipken, bunları yapmamış da hazineden gelen kendi partisinin afiş-bayrak parasına mı kalmış?” sorusunu da sormayacağız!

   Hülasa, kartel medyanın Ak dediğine Ak, Kara dediğine de Kara diyerek yönlendirici etkiye kapılıp gideceğiz!


  5 Nisan 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1007 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]