28 Mart 2018, 14:22 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Levent Koçak'ın ziyaretleri devam ediyor

Levent Koçak'ın ziyaretleri devam ediyor

Levent Koçak'ın ziyaretleri devam ediyor...Levent Koçak, Faik Yavuz ve Ahmet Koçaş’ı ziyaret etti.

Pazar günü yapılacak olan Ticaret Odası Komite Temsilcileri seçimiyle ilgili olarak başkanlığa aday olduğunu açıklayan Levent Koçak Pazartesi günü basın toplantısı düzenledi.

Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz’u ve Aksaray Sanayi ve Ticaret ,Odası Başkanı Ahmet Koçaş’ı ziyaret ettiğini belirten Levent Koçak’ın yazılı açıklaması şöyle:

Hafta sonu yapılacak olan ticaret odası seçimlerinin ülkemize ilçemize ve  üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Odamıza  kayıtlı   olup hafta sonu secimde oy kullanacak yaklaşık  450 üyemizin çok büyük bir çoğunluğuna bire bir ulaştım, neler yapabileceğimizi, projelerimizi anlattım. Çeşitli sebeplerden dolayı ulaşamadığım  azda olsa  üyemiz kalmıştır, en kısa zamanda görüşüp  onlarlada fikir alış verişinde bulunacağımıza inanıyorum.

Ayrıca  gecen hafta bir alt yapı oluşturmak adına da  Hemşerimiz  ve bulunduğu mevkide başarılı olan Şereflikoçhisar seven ve Şereflikoçhisar için her türlü fedakarlığı yıllardır  yapan  Ankara Ticaret Borsası Başkanımız Sayın FAİK YAVUZ bey,  yine Aksaray ticaret Odası başkanı sayın AHMET KOÇAŞ bey ve  Ankara Ticaret Odası  Başkanı GÜRSEL BARAN beyle  Şereflikoçhisar’ı yakından ilgilendiren ekonomik sorunları, organize sanayi,  üniversite hakkında bilgi alış verişinde bulundum.  göreve geldiğimizde  neler yapacağımız hakkında bilgiler aktardım. Kendilerine yakın alakadan ve ilgilerinden dolayı  çok teşekkürler ederim.

Secim sürecinde görüşme yaptığım  değerli  üye arkadaşlarımızı, çok dikkatli bir şekilde dinleyip sorunlarını, görüş ve önerilerini not aldım. İlçenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine   güçlü bir Ticaret Odası Olarak katkı sağlanması hususunda görüş birliği olduğunu gördüm. Ticaret Odası olarak bu sorumluluğu üstlenip  hep birlikte  ilçe menfaati  için hareket edeceğiz.

Allahın izniyle ve siz değerli üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz andan itibaren   Ticaret Odamızı; ilçemiz ve üyelerimiz için önem arz eden  konularında daha aktif çalışan, yardımlaşan, paylaşan, iş birliği içerisinde  birleştirici ve  vizyon sahibi bir yönetim seklinde  faaliyet gösteren güçlü bir sivil toplum kuruluşu haline getireceğiz.

Ticaret odasının üyelerini sadece  4 yılda bir hatırlanıp secim günü  oy istemek için ziyaret etmek yerine, üyelerimizi sık sık  ziyaret edip sıkıntılarını, sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyen  onlara hak ettikleri gerçek değerleri  veren onları önemseyen bire bir görüşmeler yapan, meslek guruplarıyla, oda üyeleri ile ve bütün Şereflikoçhisar halkını bilgilendiren toplantılar ve eğitimler yapan herkes için ilgili  bir oda olmasını sağlayacağız.

Ticaret odası olarak üyelerimizi yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen fuarlara ve etkinliklere  katılımlarını sağlayacağız. Üyelerimizin  sektör bazında eğitimlerine önem vereceğiz.

Devletin  ürün bazında, sektör bazında verdiği  teşvik ve olanakları tüm üyelerimize ayırım yapmadan her bir üyenin faydalanmasını sağlayacağız.  Bilgilendirme ve üyelerin yararlanmasını sağlayan toplantılar yapacağız.

İlçemizde faaliyet gösteren üyelerimizin ve diğer  tüm işletme sahiplerinin üretim, pazarlama, dağıtım ve tanıtım aşamalarında karşılaştıkları sorunların çözümünde birebir yakından ilgineceğiz.

İlçemizin ekonomik, kültürel, sosyal gelişime büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi ve Üniversite için  Ticaret odası olarak yapılması gereken her türlü faaliyet için destek olmaya sonuna kadar devam edeceğiz.

Saygılarımla.


    (ZEYNEP GÖRGÜLÜ)

       29 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1246 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]