28 Mart 2018, 14:07 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Muhtar Salcan'dan bir hizmet daha

Muhtar Salcan'dan bir hizmet daha

Salcan, Lisenin bahçesinin düzenlemesine destek verdi...
Salcan, Lisenin bahçesinin düzenlemesine destek verdi.

İstiklal Mahallesi Muhtarı Menderes Salcan, Anadolu Lisesinin bahçe düzenlenmesi için kendisinin de çaba sarfettiğini söyledi.

Okulun bahçesi daha önceden beton olduğu ancak betonun bozulduğu ve tehlike arz ettiği için bahçe düzenlemesine ihtiyaç duyulmasından dolayı da İstiklal Mahallesi Muhtarı Menderes Salcan’ın; Kaymakam Sedat Yıldırım’a, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şefi Kazım Gök’e ve Meclis Üyesi Cafer Tayyar Altuğ’a kadar konuyu ileterek bahçeye bordür taşı istediği belirtildi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen ve yine Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ihaleyle bir firmaya bahçeye döşettirilen bordür taşları için Muhtar Menderes Salcan, emeği geçen herkesten Allah razı olsun dedi ve başka okulların bahçesine de bordür taşı döşettirilmesi için çalıştığını kaydetti.

Okul Müdürü Kadir Güzel de; “Okulumuzun bahçesinin yeni bir düzenlemeye ihtiyaç vardı. Uzun zamandır istediğimiz bordür taşları, Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderildi ve bir firmaya döşettirildi.  Bordür taşlarının okulumuza gelmesi konusunda Muhtarımızdan sonra konuyu ilettiğimiz ve emekleri olan Vekilimiz Ahmet Gündoğdu’ya ve diğer katkı sağlayanlara teşekkür ederim” şeklinde konuştu.


   
     29 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1070 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]